Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti szólnátok a barátnőtöknek...

Ti szólnátok a barátnőtöknek az állandó izzadságszaga miatt?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik mintha nem használna dezodort, rendszeresen izzadságszaga van nagyjából másfél éve és nem tudom ilyenkor illik-e szólni neki vagy úgyis tudja magától..? Már mások is beszéltek róla emiatt a háta mögött. Félek, hogy nagyon megsérteném ha elmondanám neki azt meg nem szeretném.

2017. szept. 16. 21:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%

Nem kell szemtől szemben megmondani, rá lehet vezetni.

Például: veszel egy tusfurdős ajándékcsomagot (tudod, amiben tusfürdő, dezodor, meg néha valami más is szokott lenni). Mondod neki, hogy te kaptad ajnádékba, de a dezodor nem kell belőle mert már van egy amit megszoktál, így szivesen neki adod.

2017. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Az igazság az, hogy nem igazán érezzük a saját izzadságszagunkat. Volt, hogy edzés után nekem is mondták, hogy jól megizzadtam, de én nem éreztem magamon, hogy büdös lettem volna.

Ezért tapintatosan de szólni kell neki, hogy kellemetlen szaga van.

2017. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem elég gáz tusfürdős csomaggal célozgatni meg körbeírni a dolgot, simán mondd meg neki
2017. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Ha te is nő vagy, akkor szólj neki, megjegyzem a nők jobban érzik más nők izzadtságszagát, mint a férfiak. Ha viszont férfi vagy, meg ne említsd, mert sértődés a vége.
2017. szept. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Két lányról van szó..
2017. szept. 16. 21:44
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
Inkább írj nekik egy pár soros szöveget névtelenül, nyomtasd ki, és rejtsd el a táskájukban, zsebükben, ahol majd megtalálják... Valószínűleg jól jön nekik majd ez az infó, de nem hiszem, hogy nem használnak semmit ellene, szóval elég ciki lenne szemtől szemben... 20l
2017. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
Egyezek az utolsó hozzászólóval,hogy irj nekeik névtelenül és tedd hozzá,hogy jó szándékból irod és hogy ez másoknak is észrevehető.Finoman és tapintatosan irj.
2017. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ, hogyan venné, te ismered. Egyébként nem biztos, hogy nem használ, vagy nem úgy tisztálkodik, lehet egyéb probléma is.

Szerintem ha elég jóban vagytok, tapintatosan beszélgethetsz vele erről. Az emberek ritkán érzik a saját testszagukat. Mellesleg én pl. tapasztalom magamon, hogy mire beérek a munkahelyemre, leizzadok, mert egyszerűen olyan a közlekedés, kint lehet akármilyen idő, szél, hideg, a metrón nem úszom meg, hogy ne izzadjak le az út végére azon a szakaszon, és tökmindegy, milyen tisztán és illatosan indultam el otthonról. Viszont van nálam dezodor, illatosított frissítő törlőkendő, letusolni nem tudok ugyan, de ezeket használom, ha szükséges. A többi kolléga is hasonlóképp tesz.

2017. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Mindenképpen szólni kell, mert lehet nem is tehet róla. Jó magam is erősen izzadok, és bizony van olyan amikor a barátnőm szól nekem, aminek örülök.

Pedig igényes vagyok magamra. Minden nap reggel és este is zuhanyozom. Tusfürdőket, parfümöket használok. Izzadásgátlóm is van. Minden nap tiszta új ruhát viselek, mégis munka után erősen izzadok. Akkor is izzadok ha zavarban vagyok, vagy kínos helyzetben vagyok. Sajnos ilyen vagyok, és nem tudok mit tenni ellene. Ezért is örülök ha a barátnőm figyelmeztet. Szerintem az egyenes beszéd a legjobb.

26/N

2017. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom. Az én csajomnak csak szájszaga volt. xD
2017. szept. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!