Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mennyire veti meg...

Szerintetek mennyire veti meg a társadalom azt akinek ilyen szexuális beállítottsága (i) /fétisei/ van (nak)?

Figyelt kérdés

A kérdés tárgyát azok képzik akik az extrém méretek iránt vonzódnak.

Tehát a fat fetish, és a feederism ami ide tartozik.


Akik imádják a háj látványát, a narancsbőrt, a striákat, az úszógumikat és hurkákat, és mindezt a legnagyobb méretekben is, tehát a chubby, bbw, ssbbw, ussbbw kategóriák rajongói.


Vagy azok akik hízlalnák is a másik felet, és abban lelnek élvezetet, ahogy valaki szép lassan szedi fel a kilókat és egyra nagyobbra hízik, illetve maga az etetés is lázba hozza.


Esetleg az aki magát hízlalja, mert az is ide tartozik, és szeretne kövér/kövérebb lenni.


Plusz ehhez kapcsolódnak gyakran az alábbi fétisek is.


Stuffing, élvezettel nézi, ahogy valaki alaposan teleeszi magát.

Bloating, az mint az előző csak folyadékkal.

Illetve még a büfizés és fingás, emésztési hangok iránti szexuális vágy is járhat együtt.


Esetleg specifikusabb témák pl. cake/pizza stuffing, szűk ruhák felpróbálása...


Persze ezek nagyban függnek a mértékektől, mert a husi nők kedvelőit nem igazán szólják meg, de egy ssbbw rajongó, feeder már elég elítélendő lehet.



2017. nov. 18. 17:38
1 2
 11/17 anonim válasza:

Én is ezzel a fétissel rendelkezem.

Szerintem fontos hogy az ember kiélje a szexuális és hízás iránti vágyait de úgy hogy ez azért ne kerüljön az első helyre az eleteben (pl kapcsolatok célok kötelességek elé.)

És mint ahogy itt is meg kell maradni a jó ízlés határán belül illetve belegondolni abba h a fantázia ha valóssággá válik akkor milyen következményei lesznek. Ez az egyik leg felelősség teljesebb és a legtöbb komolyságot kívánó fétis szerintem :)

2017. nov. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én is ilyen pasi vagyok konkrét elitélést, megvetést még nem tapasztaltam se egyedül se párommal

Szívesen beszélgetek a témában aki akar írjon.

2017. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én is ilyen pasi vagyok. Imádom a túlon túl kövér, hályas de gyönyörűen szép nőket. Ha ez a kettő klappol beindulnak nálam a hormonok,nagyon.

Engem szokott zavarni, hogy átlagos alkatú vagyok és ezért a nők nem igazán hiszik el mennyire csinosnak és szexinek érzem őket.

2017. nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Nekem is tetszenének az ilyen lányok de ahogy az le is lett írva: nehéz ilyen lányokat találni. :(

Bár ismernék ilyen korombeli lányt!

2018. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én ilyen vagyok, aki gondolja, nyugodtan írjon!
2018. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is ide tartozom,de inkább stuffing/bloating kategória elég ritka egy fétis,de nekem ez tetszik,imádom,ahogy egy nő tele eszi magát/engem etet,vagy ketten tömjük tele magunkat.Aki szeretne erről privátban csevegni az nyugodtan írjon,szívesen beszélgetek róla. 28/f
2019. aug. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A tarsadalom velemenye sosem erdekelt.


Meg a barataim közűl is csak paran tudják mi tetszik, mi vonz !


Ez a fetis eppen nem !

Viszont ettől még nem ítelkezem.agyban dőlnek el ezek a dolgok mi vonza mi hozza tűzbe az embert ;)

Magunkkal kell foglalkozni nem mással 😋

Bbw nő vagyok, de nem izgat az evés, nem is hagynám ezt senkinek, hogy megtegye velem !

2019. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!