Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meg akarok halni, mert az...

Meg akarok halni, mert az életben semmi sem sikerült. Miért lenne érdemes mégis élni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 24. 12:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam ezen párszor, de olyankor mindig csinálok valamit ami felvillanyoz, elmegyek egyet autózni, felszedek egy csajt, vagy épp beülünk haverokkal iszogatni.
2017. nov. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
50%
Tizen évesen ne akarj már meghalni, de ha ennyire megszeretnél gyerünk, mire vársz? Értem hogy figyelemfelkeltés az egész csak már így sokadjára elég zavaró tud az ilyen lenni. Várom a sok lepontozót!
2022. ápr. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Gratulálok, sikerült egy közel 5 éves kérdéshez valami " nagyot " beszólni.
2022. ápr. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
23-as nem “beszólásnak” szántam, azt írtam le ami a valóság ebben az esetben : D. De látom neked sincs jobb dolgod xd.
2022. ápr. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Látoma léynegre nem sikerült fókuszálnod: Feltűnt hogy mikori kérdés és mióta nem foglalkozott vele senki?
2022. ápr. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

Igen feltűnt képzeld, de nem is ezen van a hangsúly. Nem mindegy mikori?xd

A kérdés még ugyan úgy fent van az oldalon, szóval nyugodtan válaszolhat bárki rá, nem is értelek.

2022. ápr. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nos ha ehhez olyan nagy logika kell: Egy pár napos vagy hetes kérdést általában néznek az emberek, egy 5 évest viszont nem, vagy max ha kiemelik akkor elhet látni hogy a kérdezője még itt van.
2022. ápr. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!