Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezt csak én nem tartom normáli...

Ezt csak én nem tartom normálisnak, vagy más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy közel 26 éves haverom,akivel általában együtt szoktunk bulizni járni.Tudni kell róla,hogy lassan 3,5 éve egyedülálló. (Nem meleg,mert voltak neki barátnői) Azt mondta,hogy Ő nem is szeretne maga mellé senkit,mert Ő azt vallja,hogy a mai kapcsolatok úgyis csak tartanak X ideig,aztán úgyis szakítás a vége.Abba a kategóriába pedig nem szeretne belecsöppenni,hogy ne adjisten lesz neki valakitől egy gyereke,és utána hétvégi apuka legyen belőle.De ez még hagyján,a bulikban nem is csajozik.Jól érzi magát,táncol és elég intelligens fiatalember,viszont nem kezdeményez senkinél. Azt mondta,hogy nem azért,mert nem mer,hanem mert a büszkesége nem engedi. Kérdeztem tőle,hogy mit ért ezalatt. Azt mondta,hogy Ő nem fogja ezeknek a mai Nőknek az amúgy is egekben lévő egóját növelni,plusz meg kell nézni,hogy egy Nőre hogy rárepülnek a Férfiak egy buliban. Ő nem fog ebbe a táborba tartozni.
2018. jan. 1. 04:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Na meg ugye mit nevezünk normálisnak.


Mert szerintem az sem normális, hogy szinte kötelező társadalmi nyomás, hogy mindig legyen valakid, mert egyedül lenni "gáz". ÉS kapcsolatból kapcsolatba ugrálnak az emberek csak mert a "pasi" meg a "csaj" az kell.


Vagy az sem kevésbé gáz, hogy ha megkérdezek egy csajt hogy mikor volt utoljára férfival, akkor az a válasz, hogy "Már nagyon régen, legalább 2 hete". Mintha kötelező érvényű lenne, hogy az embernek kefélnie kell minden héten. Ha van párja ha nincs.

2018. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Azt kétlem,hogy nagy egója lenne,mert elég régóta ismerem ahhoz,hogy ezzel a kijelentéssel egyet értsek.
2018. jan. 1. 12:49
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
Túlságosan nagy arca van, ráadásul még általánosít is mellé. Nemcsak olyan nők vannak a világon, akiket leír. Lehet, hogy a nők nem akarják megkörnyékezni emiatt, először magában kéne rendet tennie. De ha neki jó egyedül, akkor nincs gond, csak ne mondja azt, hogy a nők miatt van így. Saját maga miatt van.
2018. jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy vannak Nők a környezetében,akik próbálkoznak nála,de lerázza Őket. Nem ír nekik,nem keresi Őket,pedig nem csúnya lányokról lenne szó. Ő mindig is azt vallotta magáról,hogy Ő egy teljesen átlagos ember,átlagos adottságokkal..semmivel sem több. Az tény,hogy nagyon távolságtartó. Bár ugye tegnap este is együtt buliztunk,aztán ott volt a buliban két kolléganőm,akik el akarták vinni magukkal táncolni,de faképnél hagyta azokat is.
2018. jan. 1. 14:54
 15/16 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi, én is visszautasítottam nem egy lehetőséget amiből szex biztosan de kapcsolat is jó eséllyel kialakulhatott volna. Vannak fontosabb céljaim jelenleg, nem akarom magam leterhelni ilyesmive. Szóval szerintem teljesen normális, az is ha valaki nem akar semmit a masik nemtől, mert más nála a fontossági sorrent.
2018. jan. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem normális igen. Nem kötelező mindenkinek folyamatosan kapcsolatban lenni. 3,5 fél pedig egyáltalán nem sok szingliként. Csak ma már átestünk a ló túloldalára, az emberek pszichésen nem bírnak egyedül lenni egy hétig sem. Ami szerintem nagyon gáz. Az intelligens, okos, nyílt, baromi szép tesómnak 27 éves koráig nem si volt pasija, mert nem akart. Ennyi.
2018. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!