Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan éljem túl saját magam?

Hogyan éljem túl saját magam?

Figyelt kérdés
Utálom magam...de komolyan hisztis vagyok, teljesen sötét azt se tudom hogy hogy vettek fel a mostani sulimba, simán megtudom sérteni az embereket anélkül hogy észrevenném, egyik percben semmi bajom, máskor egy perc alatt felrobbanok.. ja és mindene bőgök..Valami tipp?
2018. jan. 29. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Oké, szóval így látnak téged mások. Most mondd el, hogy fest ez a te oldaladról.
2018. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebből is jól látni, hogy javában benne vagy a kamaszkorban. Hangulat ingadozás, önbizalomhiány és még sorolhatnám... Ne félj, ez pár év múlva elmúlik. Addig is találj magadnak egy hobbit, amit élvezel és megnyugtat. Próbáld meg mindennek a jó oldalát nézni. Soha ne másokhoz mérd magad, inkább önmagadnak próbálj bizonyítani!
2018. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ezt én gondolom magamról
2018. jan. 29. 18:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. jan. 29. 18:56
 5/7 HaEv ***** válasza:

Szia!

Én felnőttként küzdök hasonlóval. :) Kitartás! Óriási dolog, hogy felismerted. De azért ezt ne vedd annyira komolyan. Ha ilyen érzelmi kilengéseid vannak, annak egyik oka valóban az életkori sajátosságokban keresendő. Másik ok viszont lehet egy túlterhelt lélek is, ha sok a gondod. Idegkimerültségnek hívják. De szerintem inkább az életkorod lehet a ludas a dologban. Amikor érzed, hogy "jön a roham", mielőtt reagálnál, vegyél az orrodon keresztül mély levegőt, kétszer, lassan - közben csukd be a szemed, hogy ne legyél olyan, mint egy kitörni készülő vulkán. Hiszen ilyenkor az arcod is elárul.

Szerintem tök jó, hogy figyelsz arra, mások hogyan érzik magad a társaságodban. Tök jó lenne, ha ezt ők is megtennék veled. :)

És még valami, ami fontos a jövődre nézve: tanulj meg megbocsátani magadnak. Nem vagy tökéletes angyal, hibázol - ember vagy! Üdv a klubban! :) Ez ezzel jár. De lehet változni, aminek az egyik lépcsője pont az, amit teszel: felismerés.

2018. jan. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy kedvelnem kell magam, mivel az egész életem velem kell leélnem. Keress olyan dolgokat, amiket szeretsz csinálni és jónak érzed magad benne. Keresd meg a jó tulajdonságaidat. Mikor fiatalabb voltam én is elkezdtem ezt mondogatni magamnak, hogy citromot nem ér a lelkivilágom, de aztán összeszedtem magamban a jó dolgokat.
2018. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat
2018. jan. 30. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!