Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Könyvbe dugott telefonszámmal...

Könyvbe dugott telefonszámmal ismerkedni nem szánalmas egyetemista korban?

Figyelt kérdés

Ki mit gondol erről az esetről?

Egyetemista vagyok. Hétről hétre adott előadáson ugyanazokkal az emberekkel vagyok együtt, akiket nem is ismerek, nem beszélek velük csak egy előadáson ülünk.

Egy csaj akinek a nev ét se tudom egy szót se beszéltem még vele. És oadjön hozzám hogy kölcsönkérheti-e a kurzusjegyzetet. Mondom tessék, elviszi. Majd 10 perc és visszahozza mondja köszi.

Ezzel a kommunikáció lezárva.

Hazamegyek a könyv a polcra de kiesik egy lapocska belőle. Nézem ráírva lányos írással csak ennyi: hívj fel légyszi mobilszám.


Na most az a csaj aki ezt beletette az volt aki elkérte a jegyzetet. Az a csaj hétről hétre ott van velem két órát az előadáson. Miért nem jön oda ha akar valamit és közli mit dugdos papírokat hogy hívjam fel?


Nem hívtam fel. Azóta meg nem is láttam a csajt, eddig az összes előadáson ott volt, azóta 2 előadás is volt, nem volt ott.


Kinek mi erről a véleménye? Így „ismerkedni“?


2018. febr. 3. 11:09
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
93%
Igazad van, manapság már csak a Tinder a menő, máshol nem is illik. Amúgy viccet félretéve nem szánalmas. Az a szánalmas, hogy ezen kiakadsz annyira, hogy még egy kérdést is kiírsz róla.
2018. febr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

"manapság már csak a Tinder "


Bocs de akkor zérót értettél meg az egészből.

Nem kell ide tinder bakker az a csaj hétről hétre face to face kommunikálhatott volna. Mit akarja telefonon kezdeni?

Miért nem jön oda ha már úgyis egy teremben ülünk 2 órát együtt?

Oda hozzám a lábaival és szóljon hozzám a szájával-vagy ez már nem megy?

2018. febr. 3. 11:15
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Neee máár :)) Szerintem ez nagyon édes. A rokonaim igy ismerkedtek meg: A lány minden reggel busszal utazott az apukájával,igy a srác elég bátortalan volt, nem merte megszólítani. Aztán egyik nap egy könyvet nyomott a lány kezébe és megköszönte, hogy kölcsönadta (nyilván nem ismerték egymást, csak ugy tett) a könyvben egy telefonszám volt.Most 20 éve házasok. Vakoszinuleg a te esetedben a csaj várta és várta hogy megszolitsd, de nem történt meg, tehát lépett valamit. HIVD FEL! Ha tetszik, persze csak akkor.De látom te nem vagy egy romantikus alkat...sőt...
2018. febr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek megsérteni, Kérdező, de valamilyen szinten hasonlóan vélekedek az Első válaszolóval...


Tudom, hogy közösségi oldalakat egyáltalán nem vontál be a kérdésbe, viszont ennek ellenére is el szeretném mondani azt az egy mondatot, hogy ilyenkor nagyon örülök, hogy most ilyet olvashatok, hogy vannak még ilyen emberek, akik egy kedves kis gesztus formájában invitálják ismerkedésre a másikat ahelyett, hogy kirakja a két dús keblét, vagy rád írna egy közösségi oldalon, hogy "Krisztikeh vok, mizu?" Mert sajnos már itt tartunk, és szerintem még ha nem is akarnál semmit sem az illető csajtól, a gesztust azért méltatnám minimum két hozzá intézett mondatra.


Enyhén szólva furcsa lehet, hogy miért szeretné, ha felhívnád, ha élőben meg nem beszél veled. Nem tudom, pontosan mi játszódhat le benne, hiszen azt senki nem tudhatja rajta kívül, viszont úgy érzem, nem kell zsigerből elítélni azt, amit csinál... Mert az is lehet, hogy nagyonis fontos vagy a számára, és olyan dolgokról szeretne veled beszélni, (nehogy bárki félreértse) amit egy egyetemi kurzus alatt, illetve az aközötti szünetekben, 40 másik ember előtt nem lehetne rendesen megbeszélni... Szerete a megfelelő körülmények között együtt lenni veled.


Szóval bármennyire furán hat a dolog, szerintem összességében nagyonis pozitív gesztus, amit ez a lány csinál...

2018. febr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

"a csaj várta és várta hogy megszolitsd"



Nonszensz elvárás. Ugyan miért is szólítottam volna meg? Egy vadidegent?


Vagy ha már itt tartunk miért épp ŐT szólítottam volna meg-ott ültek még laza 150-en rajta kívül.

2018. febr. 3. 11:24
 6/40 A kérdező kommentje:

"és olyan dolgokról szeretne veled beszélni, (nehogy bárki félreértse) amit egy egyetemi kurzus alatt, illetve az aközötti szünetekben, 40 másik ember előtt nem lehetne rendesen megbeszélni... Szerete a megfelelő körülmények között együtt lenni veled. "



Elképzelni se tudom mi lehet az lévén mint írom többedjére a nevét se tudom nem is ismerem. Ugyan mi lehet az a marha fontos épp tőlem?

2018. febr. 3. 11:25
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyszerűen arrol van szó hogy tetszel neki, nem akart erőszakosan közeledni es ezért választotta ezt a megoldást.

Szánalmasnak nem mondanám..ha ő egy bombanő lenne aki neked is tetszene,akkor gondolom nem zavarna ha ehhez folyamodott volna..

2018. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Ritka bunkó vagy kérdező. Ne is hívd fel most már, legalább a lány jól jár.
2018. febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Értelek Teljesen jogos a kiakadásod. De vedd figyelembe, hogy ö még nem tudja amit mi már az eddigiek alapján igen: oltári bunko vagy!
2018. febr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Ó de lüke vagy!
2018. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!