Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Könyvbe dugott telefonszámmal...

Könyvbe dugott telefonszámmal ismerkedni nem szánalmas egyetemista korban?

Figyelt kérdés

Ki mit gondol erről az esetről?

Egyetemista vagyok. Hétről hétre adott előadáson ugyanazokkal az emberekkel vagyok együtt, akiket nem is ismerek, nem beszélek velük csak egy előadáson ülünk.

Egy csaj akinek a nev ét se tudom egy szót se beszéltem még vele. És oadjön hozzám hogy kölcsönkérheti-e a kurzusjegyzetet. Mondom tessék, elviszi. Majd 10 perc és visszahozza mondja köszi.

Ezzel a kommunikáció lezárva.

Hazamegyek a könyv a polcra de kiesik egy lapocska belőle. Nézem ráírva lányos írással csak ennyi: hívj fel légyszi mobilszám.


Na most az a csaj aki ezt beletette az volt aki elkérte a jegyzetet. Az a csaj hétről hétre ott van velem két órát az előadáson. Miért nem jön oda ha akar valamit és közli mit dugdos papírokat hogy hívjam fel?


Nem hívtam fel. Azóta meg nem is láttam a csajt, eddig az összes előadáson ott volt, azóta 2 előadás is volt, nem volt ott.


Kinek mi erről a véleménye? Így „ismerkedni“?


2018. febr. 3. 11:09
1 2 3 4
 21/40 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem nem volt a lány szánalmas, inkább aranyos!

De abszolút vigasztal a tudat, hogy bár a leleményessége megvolt, hogy változtasson az életén, az mégsem jött össze, viszont bízzunk benne, hogy valami sokkal jobbat tartogat neki az élet, mint amit nyert volna elve.

2018. febr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
91%
Nem azzal van a baj, hogy nem hívod el, mert nem tetszik, hanem azzal, hogy amiért nem rendelkezik fotómodellekhez illő tulajdonságokkal, még egy kérdést is kiírsz róla, hogy milyen szánalmas. A kérdésben arról írsz, hogy szerinted gáz így ismerkedni, pedig nem magával az ismerkedés módjával van problémád, hanem a lány kinézetével, csak gondolom ezt nem merted leírni, mert azt gondoltad, akkor mindenki elkönyvel felszínesnek meg bunkónak. Bár így is elkönyveltek annak, szóval tök mindegy :D
2018. febr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

Ne magyarázz bele olyat amit én sose mondtam.

Kikérem magamnak.

Költünk fantáziálunk a semmire.


Én már a legelején leszögeztem nekem az a bajom hogy valaki akivel heti rendszerességgel egy légtérben vagyok órákat az miért írogat meg utalgat célozgat?

Van két lába van szája odajön szépen face to face és elmondja amit akar.


Figyelj te tetszel nem ismerkedünk össze?

És akkor léptem volna valamit. Mondjuk sejtem mit de ez már más téma.

2018. febr. 3. 15:13
 24/40 A kérdező kommentje:
De BEZZEG ha felhívtam volna és aznap este már gyömöszköltem is volna az ágyon akkor meg én lennék a roha****ttt állat aki csak azt akarja igaz??
2018. febr. 3. 15:15
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért próbálkozott szerencsétlen inkább így, mert valahol sejtette, hogy egy gyökér vagy, és nem akarta, hogy esetleg élőben alázd le. Ami a válaszaid alapján be is következett volna, ha azzal megy oda hozzád, hogy bejössz neki.. :) Csak megkímélte magát egy kellemetlen szituációtól, miközben azért tett egy próbát, ennyi. Egyébként nem tudom mirefel vagy így elszállva magadtól, mert a fogalmazásmódod alapján nem lehetsz egy agytröszt! :D
2018. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

Na de hát akkor a legjobbat tettem a "szegény lánnyal" nemde?

Hát egy ilyen gyökértől jobb is ha megkíméli magát nemde?

És én csak ebben segítettem!

Hát akkor én nem leoltást érdemlek hanem dicséretet nemde?

Hát csak jót tettem a lánnyal... akkor miért is vagyok bunkó paraszt hm?


Azért mert még a nulladik stációban kivágtam magam egy nem kívánt dologból és nem belementem tessék lássék aztán így úgy kamuzva kitáncoltam volna...

Nemde?

2018. febr. 3. 15:54
 27/40 A kérdező kommentje:

"nem lehetsz egy agytröszt!"


Nem is az kell a csajoknak.... itt a csoporttársaim között vannak erasmusos oktv nyertes ösztöndíjas nem semmi agytrösztök... levegőnek nézik őket a csajok.

Na vajon miért? Mert ők aztán agytrösztök-hát aki másodévesen már kutatási programvezető, míg más phd-vel se az.

Na ők agytrösztök. A csajok? Szarnak rájuk.

Na ez akkor hogy van.

2018. febr. 3. 15:57
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Még ilyen óvodás hisztit levágni kérdező. Szerintem ötletes volt ez a közeledés a csaj részéről,én örülnék ilyen közeledésnek.

Legalább megkímélte magát ilyen hisztikirálytól mint te.

2018. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Feszült vagy kérdező? :D
2018. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

"Szerintem ötletes volt ez a közeledés a csaj részéről,"



Ötletes és eredményes. Ugye? Főleg eredményes.

2018. febr. 3. 18:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!