Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Könyvbe dugott telefonszámmal...

Könyvbe dugott telefonszámmal ismerkedni nem szánalmas egyetemista korban?

Figyelt kérdés

Ki mit gondol erről az esetről?

Egyetemista vagyok. Hétről hétre adott előadáson ugyanazokkal az emberekkel vagyok együtt, akiket nem is ismerek, nem beszélek velük csak egy előadáson ülünk.

Egy csaj akinek a nev ét se tudom egy szót se beszéltem még vele. És oadjön hozzám hogy kölcsönkérheti-e a kurzusjegyzetet. Mondom tessék, elviszi. Majd 10 perc és visszahozza mondja köszi.

Ezzel a kommunikáció lezárva.

Hazamegyek a könyv a polcra de kiesik egy lapocska belőle. Nézem ráírva lányos írással csak ennyi: hívj fel légyszi mobilszám.


Na most az a csaj aki ezt beletette az volt aki elkérte a jegyzetet. Az a csaj hétről hétre ott van velem két órát az előadáson. Miért nem jön oda ha akar valamit és közli mit dugdos papírokat hogy hívjam fel?


Nem hívtam fel. Azóta meg nem is láttam a csajt, eddig az összes előadáson ott volt, azóta 2 előadás is volt, nem volt ott.


Kinek mi erről a véleménye? Így „ismerkedni“?


2018. febr. 3. 11:09
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező, te egy igen ritka paraszt vagy.

Kérlek, ne hívd fel, hagyd békén! Kíméld meg a lányt magadtól!

2018. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
gondolom nem tudja a neved és azért nem írt rád sehol, telószámod meg nem akarta elkérni, vagy lehet olyan neveltetést kapott, hogy a fiúnak illik kezdeményeznie egy lánynál, nem fordítva. én felhívnám.meg ha nem akarna semmit se, azért már csak sima erkölcsösségből is hívnám, pl csoporttársamat segítsem .
2018. febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
96%

A 3-as válaszolónak tök igaza van! "Vakoszinuleg a te esetedben a csaj várta és várta hogy megszolitsd, de nem történt meg, tehát lépett valamit. HIVD FEL! Ha tetszik, persze csak akkor.De látom te nem vagy egy romantikus alkat...sőt..."


Kérdező! Te nem voltál még úgy, hogy tetszett neked valaki, akivel addig az életedben nem beszélgettél, és még tán a nevét sem tudtad? Soha? MIndig csak olyan tetszett, akivel már kommunikáltál? Vagy egyáltalán nem is próbálkoztál senkinél, nem is tetszett neked soha senki?


Ráadásul pont te vagy a fiú, ő meg a lány, baj, hogy nem mer egyből szóban letámadni? Rakja ki esetleg mindenét, és illegesse magát előtted, hátha megszólítod, vagy mi?



Mellesleg röhögném, ha nem is neked szólna az üzenet, csak véletlen rakta könyvjelzőnek a papírt a könyvedbe véletlen ott felejtve azt... :)))

2018. febr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
97%
Semmiképp ne hívd fel a lányt, biztos hogy nem egy ilyen szánalmas egoista gyökérre vágyik mint te.
2018. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
97%
Szegény lány azért kezdeményezett, mert nem tudta, hogy te csak a fiúkat szereted.
2018. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem hagyjátok rá.


Ez csak a szokásos nőgyűlölő kamukérdező, lóf..szt kapott ő telefonszámot.

2018. febr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Add nekem a telefonszámát!
2018. febr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
97%

Milyen bunkó vagy, kérdező...

Fogadjunk amúgy, ha valami 10/10-es csaj lenne, 2 kiló sminkkel a fején, már rég felhívtad volna, de gondolom a szóban forgó lány nem olyan fúdegyönyörű, ezért vagy így kiakadva, hogy mégis hogy képzelte ezt :D

2018. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

"Fogadjunk amúgy, ha valami 10/10-es csaj lenne, 2 kiló sminkkel a fején, már rég felhívtad volna"


Hát kérlek... ezt speciel eltaláltad.

Ha fullos csajszi lenne aki utána kajtat már felhívtam volna sőt már gerincre is vágtam volna.

De mivel ez a csaj nem az így most akkor mi a reteknek hívjak fel ha semmit se akarok tőle?


De még egy egyéjszakás ingyendugást se?

akkor minek?

2018. febr. 3. 13:10
 20/40 A kérdező kommentje:

"Ha tetszik, persze csak akkor."



Hát akkor ez le is futott téma ugye. Ha tetszik felhívom ígérem, jó lesz így?

De mivel nem tetszik... akkor nem.

2018. febr. 3. 13:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!