Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 20 évesen ciki szűznek lenni?

20 évesen ciki szűznek lenni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 6. 14:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
55%
Az a ciki, hogy cikinek érzed.
2018. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
67%
A mai világ nagyon beteg. Nemcsak olyan film van, hogy 'A 40 éves szűz', hanem olyan is, hogy 'A 18 éves szűz'. Ezzel az a baj, hogy a fiatalok azt hiszik, presztízskérdés minél hamarabb elveszíteni a szüzességüket. Mert ha nem veszítik el, akkor ők már cikik. Pedig ennek is olyan dolognak kellene lennie, amit mindenki saját maga dönt el, és érzi, hogy ennek eljött az ideje vagy nem.
2018. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
80%

22 vagyok. Érintetlen! Ja és férfiú.

Mégsem akarom megölni magam.

2018. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
25%
20 évesen még talán annyira nem, de később már nagyon. A szüzesség egy olyan dolog, ami miatt egy életkor után már megbélyegzik az embert, és miatta szociálisan hátrányt szenved másokhoz képest. Férfiaknál a sikertelenséget és az alábbvalóságot jelöli. Így működik a világ.
2018. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%
23 éves lány vagyok és szűz. Abszolút nem ciki :)
2018. febr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 44zoltan válasza:
0%
Nem ciki de ha téged zavar és lány vagy segítek elveszíteni úgy hogy a lehető legnagyobb gyönyörben lessz részed. Írj ha érdekel
2018. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Anyám XDDDDD
2018. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nem ciki egyáltalán. Úgy is eljön az idő majd, de azért ne 60 éves korodig várj. Egyébként rögtön gondoltam hogy a kommentelők közt lesz aki ajánlkozik szüzességedet elvenni lásd: 44zoltan Főleg ha fiú vagy mert ez ugyebár eddig nem derült ki.
2018. febr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, sőt...miért lenne az?? Szerintem inkább büszke lehetsz magadra, mert ha eddig nem vesztette el a szüzességed az azt jelenti,hogy még nem szerettél annyira senkit, hogy ezt a lépést megted,és nem tetted meg csak azért, mert már minden barátnőd megtette!Hidd el érdemes várni valakire, akivel érezni fogod, hogy igen, akarom, mert szeretem, és mert ő is szeret.Lehet hülyén hangzik, de ez az élmény egy életre szol!Tud csodálatos lenni, de akár traumaként is megélheted... Légy büszke magadra!!!
2018. febr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
57%
Még mindig nem tett utalást arra a kérdező, hogy fiú vagy lány lenne.
2018. febr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!