Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 20 évesen ciki még szűznek lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen ciki még szűznek lenni?

Figyelt kérdés

Kevesebb mint fél év és már betöltöm a 21-et mégsem voltam még úgy senkivel sem.

Évek óta tudom, hogy meleg vagyok, de nehezen ismerkedem, gátlásos is vagyok, és visszahúzódó is, az önbizalmam a béka feneke alatt. Ráadásul nem csak egy éjszakás kalandokat keresek, mint a legtöbb meleg srác hanem inkább tartós kapcsolatban gondolkodom, sokaknak pedig talán ez lehet a probléma, vagyis én már nem tudom...



2018. jan. 29. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan vagyok ezzel, bár 3 évvel fiatalabb vagyok.


Én "tartogatom magam az igazira", nem érzem cilinek. Szerintem 20-21 évesen sem az.


Kívánom, hogy rád találjon a szerelem.

2018. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én 21 vagyok, s akárcsak Te, én is szűz vagyok. Egyáltalán nem érzem cikinek. Miért lenne az? ;)

Sőt, ugyanazt gondolom, amit Te.. ehhez komoly, tartós kapcsolat kell.

2018. jan. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Totálisan hülyeség, én 24 éves és szűz voltam, mikor itt az oldalon megismertem a barátomat aki akkor 19 volt és szintén szűz.

Ráadásul jó hosszú ideig csak távkapcsolat volt, így elég sokára tartott mire elvesztettük együtt, én 26 ő 21.

Lehet azt mondani, hogy ciki, és az a része tényleg az, hogy ennyi ideig tartott mire összehoztuk az elsőt, ami megjegyzem a találkozónkon múlt.


De alapvetően egy olyan társadalom nőttünk fel, ami homofób és így nagyon későn értjük meg, fedezzük fel magunkat is, ismerkedni is sokkal nehezebb.

Heteró vonalon is baromi jellemző a szüzesség 20 év körül szóval mindenkinek nyugi.

Azt is elárulom, hogy én már nagyon nagyon túl akartam lenni rajta a korom miatt így az elsőt el is kapkodtuk, utólag azt mondom jó elveszteni hisz az emberről lekerül egy hatalmas teher, de nem fogod magad annyival többnek érezni mint gondolnád, sőt.

Inkább az lesz az érzésed, hogy tényleg emiatt aggódtam?

Remélem segítettem.

2018. jan. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem para, de szerintem csapj bele, mert jó dolgot hagysz ki :)
2018. jan. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 és fél voltam. Egyáltalán nem gáz. Aki nem csak szexet keres, annak tuti nem gond, de sztem azok közül is sok megérti, akik kifejezetten élvezetre mennek
2018. jan. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem gáz de viszont akik azt mondják hogy alkalmit nem csak kapcsolatot keresnek és még szüzek,csak addig mondják ezt ameddig el nem kezdik a nemi életet utána nagy rib.ancok lesztek. Egy fsz nem lesz eleg sajat tapasztalat 21 evesen mar lassan 50. Pasinál járok.
2018. jan. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Azért, kedves utolsó válaszoló, nem gondolom, hogy ez ilyen általános dolog. Akinek "benne van a vérében" lehet, hogy az első után ellent mondva saját magának fűvel fával összefekszik, de aki más személyiség, másképpen gondolkodik, azt a szüzessége elvesztése sem fogja szerintem gyökeresen megváltoztatni.


Köszönöm egyébként az eddigi válaszaitokat, örülök, hogy nem vagyok egyedül a problémámmal.

2018. jan. 30. 11:04
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Erre azt tudom mondani hogy majd meglatod ha mar tul vagy raajta kb egy het eltelte utan ujra es ujra kivanod.
2018. jan. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy nem kívánnám, de ez egy kapcsolatban is működik, ugyanattól a személytől is megkaphatom az élvezetet, nem kell mindenkivel összefeküdnöm.
2018. jan. 30. 11:30
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
De másé mindig érdekesebb.... csak egy ideig,már én se fekszem le mindennap massal.
2018. jan. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!