Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 20 évesen ciki szűznek lenni?

20 évesen ciki szűznek lenni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 6. 14:47
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
25%
2018. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok és nem tartom cikinek( az más kérdés hogy nem bánnék némi intimitást😅). Senkinek semmi köze hozzá. Ha meg nagyon nyaggat valaki találj ki valami sztorit.
2018. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Sokkal többen szüzek még 20 éves korukban és felett, mint gondolnád. Sokan inkább kitalálnak valami kamu sztorit, hogy ne kerüljenek kínos helyzetbe. Még olyanoknál is gyakori, akikről abszolút nem gondolnád. Nem kell emiatt aggódni.
2018. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
48%
egy kissé
2018. febr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
100%
Sokkal inkább azt lehet mondani, hogy kincsed van. Megadatott számodra az a lehetőség, hogy szellemi és érzelmi szempontból sokkal gazdagabban tudod megtalálni azt a társat, akivel az első testi együttlétet éled meg. Ez annál is fontosabb, mert az első szerelmen túl az első testi együttlét során is olyan mély érzelmi beivódás alakul ki a társsal kapcsolatban, amit aztán sokan hiába keresnek a második, harmadik, sokadik kapcsolatban. Ezért azt is érdemes megemlíteni, hogy az igazán nagy csodát akkor éled át, ha az első társ - akivel testileg is eggyé válsz -, egyben az utolsó is, és vele éled le az életed. Úgy gondolom, hogy nem vagy csapongó természetű, sokkal inkább megfontolt és alapos, ezért nem elérhetetlen számodra, hogy az első együttlétet már házasságban, stabil kapcsolatban tudd átélni. Sok ostoba kalandtól és tévelygéstől tudsz így mentesülni. Meggyőződésem, hogy nagyon sokan szeretnének a helyedben lenni szinglik, kapcsolataik miatti érzelmi sérültek, elváltak, párkapcsolatuk dacára is magukat magányosnak érzők, akik folyamatosan kikandikálnak, és még sorolhatnánk. Aki fiatalon elvesztette, amikor még csak testileg volt érett - vagy még úgy sem -, annak ez már egy elérhetetlen, de minden bizonnyal kívánt, és talán irigyelt adottság. A világ egy része lehet, hogy nem értékeli - vagy legalábbis ezt hangoztatja - de te nem ezeknek az embereknek élsz...
2018. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
100%
Egyátalán nem :)
2018. febr. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 he84 ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, ez nem egy verseny, inkább örülj neki, hogy nem hamarkodod el! Aki meg emiatt lenéz, kinevet és alábecsül, azzal ne törődj! Az ilyen ember átvert és nem igazán érdemel meg téged, értem ezt akár barátokra, akár egy esetleges szerelmedre. Én 25 éves kor feletti vagyok (nem 25, hanem annál több), mégis szűz vagyok és nem szégyenlem. De ez nem azt jelenti, hogy bárkivel csak úgy lefeküdnék, semmiképp nem tenném. Szerintem ne feküdj le te se csak úgy bárkivel, hanem majd ha olyan ember jön az életedbe, akit nagyon szeretsz, akiben bízol és ő is benned, meg ha ő is megtenné veled, akkor neki érdemes odaadnod magad.
2018. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!