Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te milyen típus vagy?

Te milyen típus vagy?

Figyelt kérdés

Nyitottabb vagy zárkózottabb?


Olyan aki mindenkivel,ismeretlenekkel,bármilyen stílusú és nemű emberrel el tud beszélgetni?


Vagy olyan aki csak ismerősökkel barátokkal.


Empatikus megértő vagy kritikus és szkeptikus?


(N vagy F) -Köszi.



2018. febr. 19. 20:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
47%
Nyitott vagyok, és felszínes dolgokról bárkivel elcsevegek, de amit valóban gondolok, azt kevesekkel osztom csak meg. Kritikus vagyok, de ezt nem kötöm mindenki orrára. Kívülről empatikusnak tűnök. Csak magamban azért megválogatom, hogy kivel érzek őszintén együtt.
2018. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
23%
Nyitott vagyok,könnyen ismerkedek. 40. F.
2018. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
23%

Felszínes ismeretségben, vagy kollegiális viszonyban barátságos, és közvetlen vagyok, de alapvetően zárkózott típusú, így komolyabban nem nyílok meg egyszerűen. Empatikus és bizalmatlan.

35+N

2018. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Gábor t ***** válasza:
Kapott még valaki linket? :) Én már igen :)
2018. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Zárkózott. Nem tudok minden típusú egyénnel elbeszélgetni, viszont rendszerint olyan emberek kezdeményezik a beszélgetést velem, akikkel nem szívesen beszélgetnék 8tehát betalálnak). Empatikus vagyok nagymértékben. (F)
2018. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
47%

Olyan aki mindenkivel,ismeretlenekkel,bármilyen stílusú és nemű emberrel el tud beszélgetni


F

2018. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Zárkózottabb,nagyon kevés emberrel tudok beszélgetni. Eleve a tipikus közhelyes dolgokat unalmasnak tartom,ezért csak rég óta ismert barátokkal tudok huzamosabban beszélni

Kritikus,szkeptikus. F

2018. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Bár még nem sok válasz született de gondoljuk tovább a kérdést...


Felsorskoztak nyitott,zárkózott,helyzetfüggő,kritikus és szkeptikus olykor empatikus emberek vagy ennek keverékei és változatai.


-Ha egy helyre kerülnénk hirtelen egy terembe mindannyian akkor szerintetek mi történe?

A nyitottak ugye hoznák a formájuk gondolom de mi a helyet a zárkózottakkal?

Netán a kritikusokkal?


Vagy egy ilyen helyzetben mindenki megpróbál változni?

2018. febr. 19. 21:56
 19/23 anonim ***** válasza:
47%
Én zárkózott maradék..Mondjuk nem tudom, mit vártál. Bár attól is függ, hogy hogy kerülnénk egy terembe, úgy, hogy tudnánk, hogy a kérdés miatt kerültünk oda, vagy csak úgy kitörlődne az emlékezetünkből ez az egész kérdés és odateleportálódnánk? :D Mert ha az előbbi, akkor lehet, megpróbálnék nyitni a számomra szimpatikus emberek felé. Ha viszont az utóbbi, akkor elgondolkodnék, mit keresek itt egy rakás idegen között és feszült lennék, olyasmi érzés lenne, mint a 9.-es évnyitó :/
2018. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
47%

Nyitott de óvatos.


Ha az itteniekkel egy helyre kerülnék is ilyen lennék.


Hasonló emberekkel úgy is megtalálnám a közös hangot.

N/43

2018. febr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!