Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mi a rosszabb, a...

Szerintetek mi a rosszabb, a kiközösítés vagy a csoportos támadás, piszkálás?

Figyelt kérdés

2018. márc. 11. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csoportos támadás, piszkálás rosszabb.
2018. márc. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hasonló a kettő szitu, de szerintem akkor az durvább, amikor csoportosan esnek neked egyszerre és szekálnak; mintha csak időnként 1-1 ember odaszólna. Szóval szerintem a csoportos támadás az rosszabb. Egy ember ellen még csak-csak ki tud állni az ember, visszaszól neki valamit, vagy könnyebb átnézni rajta, azon , aki beszólogat; de ha már többen esnek neked és szállnak rád, és ge nyoznak egyszerre, az még fájdalmasabb tud lenni. Mert akkor ott már erőfölényben vannak, és nem tudsz kiállni magadért, csak behúzod füleidet, és várod, hogy eltűnjenek, abbahagyják.
2018. márc. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az utòbbi.

De e kèt dolog sùlyossàga a helyzettől függ.

Nyìlvàn a csoportos tàmadàs-piszkàlàs rosszabb, na de elviselhetőbb mintha olyan szemèlyek közösìtenènek ki mint pèldàul a sajàt baràtaid, tesòid..

2018. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na és arról mit gondoltok, ha mondjuk 1-2 ember támad valakit, a többiek pedig nézik a veszekedést?
2018. márc. 11. 23:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Emberfüggő.

Amit meg kommentben írtál arról azt gondolom hogy az emberek ilyen esetben sokszor azt gondolják hogy ha ki állnak a bántott mellett őt is bántani fogják, vagy hogy nem ér semmit a szavával

2018. márc. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
100%
A piszkálás, támadás. Engem naponta piszkáltak és vertek áltsuliban, utána egyszer volt egy nagy balhé amikor visszaütöttem és utána már csak kiközösítettek. Megváltás volt hogy nem kell minden nap új kék-zöld foltokkal hazamennem.
2018. márc. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Gusztustalan. De sokszor, ha a bántalmazók erőfölénybe vannak, akkor lehet ésszerűbb nem beleavatkozni.

De ha tudunk, akkor kérjünk segítséget, rendőr/tanár stb.


Jártam olyan iskolába, ahol az udvaron tesiórán verekedést tört ki, tanár ahelyett hogy szétszedte volna a verekedőket, bement a kis vackába.


Jártam viszont olyan helyre is, ahol a cigók terrorizálták az iskola többi tanulóját, végén ezek az emberek összefogtak, és odamentek a cigányok elé, akik elszeleltek. Aztán később, az egyik kedves nemidén barnult, neki ment a bagázs gyengébbik tagjainak, amikor már egyedül voltak, egy idősebb tanuló ezt látva, odament és egy kézzel lebaszta a romagyereket a földre, aztán elkezdte rugdosni és ütlegelni. Tanárok jöttek és szedték szét őket, cigány gyerek közbe ordított, hogy mindenkinek elvágja a torkát. Levitték az igazgatóiba, és megfenyegette az igazgatót is, aztán kihívták a rendőrséget. Srácokat akiket bántott, mentő vitte el. Utána a cigány rendőri kísérettel jött az iskolába kiiratkozni. XDD

2018. márc. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hu..ezek a történetek.


Nekem is mindkettőben volt részem, a kettő általában együtt jár. Egyetemen is volt hasonló, még az elején, akkor talán még rosszabbul éltem meg, mint gimnáziumban.

Felnőtt, értelmes emberek részéről történt a vegzálás.

Viszont ott hamar fordult a helyzet. :)

2018. márc. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mármint nem én vegzáltam őket, hanem a többiek jöttek rá, hogy az illetők s-ggfejek.
2018. márc. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A magyarok ebbe is No.1-ben űzik ezt, tehát tök mindegy. Pedig nem ettől vagyunk tökös népség.
2018. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!