Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez rendjén van?

Szerintetek ez rendjén van?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal beszélgettem évek óta facen de soha nem találkoztunk, eleinte jo votl a kapcsolat "méezs Mázos" aztán amikor talizni akartam, igyunk meg egy kávét, akármi, azt már nem.. se kép küldés se semmi, aztán 3 év után átváltott, igy hogy mindennek elhord, és stb.. te becsületem sértette, aztán feljelentett.

Lefizette z ügyésszéget, ezért az ügyészség foglalkozik vele, és ma kaptam levelet a biróságtól hogy, hogy nemsokára tárgyalás lesz.

Gondolkoztam hogy esetleg nyilvánosságra hozom, de ez nekem marha ciki, soha nem voltam biróságon, nem voltam büntetett előéletű csuupán egy netes emberrel beszélgettem.

Mind1 lesz tárgyalás, hogy nézzek a szemébe, vagy ő hogy nézzen a szemembe? Életünkben elöszőr fogunk találkozni ha fogunk, mivel ha nem fogunk annyit fogok mondani, a bíróságnak: Addig nem érdekel ez az ügy, amig meg nem tudom hogy kivel beszéltem, mert addig én egy robottal is beszélgethettem volna amennyit ő mutattott magáról, az irásain kivűl gyakorlatilag semmit, képe sincs, tehát jócskán hiszem azt hogy egy kamu ember.

És ellképesztő hogy, már a biróság is ilyenekkel törödik, ahelyett hogy akik lopnak, csalnak, hazudnak, szabálysértést követnek el stb. azokkal törödnének, de nem.

Azzal törödnek hogy beszélgettem facebookon. , Amit nem is én akartam korábban.


2018. ápr. 5. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Tobb sebbol verzik a sztori..

Nem hiszem,hogy 3 evig beszeltek ,aztan hirtelen csak ugy elhord mindennek.

Lehet,hogy kozolte veled,hogy nem akar beszelni/talalkozni ,de te tovabbra is zaklattad.

A te becsuleteted sertette? Vagy mivan?

Te sertetted az ovet? Akkor valamit kellett csinalnod.

Mi allt a feljelentesben? Nem hiszem,hogy egybol targyalasra hivnanak minden elozmeny nelkul.

Az ugyeszseget sem olyan egyszeru lefizetni ,ahogy azt hiszed.

Ha meg tenyleg csak neten beszeltetek ,akkor nem valoszinu,hogy a rendorseg latta a facebookos beszelgeteseteket ,es ebbol kiderult a szemelyazonossagod + a lakcimed.

Annak utana kell jarni,hogy ki is van a facebook mogott.

2018. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak roviditett formaban irtam le. Vagyis csak a lenyeget.
2018. ápr. 5. 23:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem a lenyeget irtad le.

Ugy irtad le ,hogy te nem csinaltal semmi rosszat ,o meg bunko volt,lefizette az ugyeszseget stb...

Az meg nyilvanvalo,hogy nem igaz amit leirtal,igy nem fog tudni senki hasznos valaszt adni

2018. ápr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Facen beszelgettem vele, 2eveg minimum mezes mazosan, tul kedvesen is,aztan telefonon akart beszelni, mondtam oke,ott is sokaig beszeltunk, de se kepet nem lattam rola,se semmit. Tehat nem tudom hogy nez ki, nem tudom kover e vagy sovany, akacsony v magas,milyen az arca, milyen a szeme es stb,tehat semmit, oke.

Nem kuld, letiltom magam,kuld smseket hogy menjek vissza beszelgessek vele. ,aztan en megsajnaltam , kar volt, es beszelgettem vele,eltelt kis ido aztan megint kivancsi lettem volna ra,amin megint felkapta a vizet.

Aztan o titott utana,majd ismerosimmel kezdett el levelezgetni, es akkor en ezt visszaadtam aztan en is,csak hogy en nem tudtam kik az isnerosei, aztan nem allt le,en meg mondtam elmegyek hozza szemelyesan,de nem mentem, es igy felhelntett engem , kihallgattak stb. 90nap mulva kaptam levelet az ugyeszsegtol, hogy atteszik a birosagra estb es stb... es stb vegeredmenyben kifogtam a szemelyisegzavaros embert, anno neten,es en jarok most'porul?

2018. ápr. 5. 23:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tenyleg minden igy volt ,akkor ugy sem lesz semmi a birosagon...

Bar nem ertem,hogy akkor mire indult eljaras.

A leirtak alapjan nem tettel semmi becsuletsertot.

Nem zaklattad.

2018. ápr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Pont ezaz hogy nem, de akkor is annak konyveltek el. A birosagi vadlott alatt vadirat alatt az all. Tobbszor megjelent a sertett lakhelyen x idopontban.

Ez nem igaz nem voltam ott, szuleimmrl voltam egy nagyobb bevasarlason, ahol lakik varosban,amugy meg felorara lakik tolem ,korubelul.

Kocsival.

Aztan hogy rendszeresen irt a sertettnek facebookos uzeneteket. X idopontig.

Ez reszben igaz, amikor probaltam ot elerni hogy haggya abba hogy leeget engem masok elott.

Tehat ennyi van a vadiratban. Be is masolnam csak ide nem lehet,meg amugy sem publikus,meg nem szabad.

2018. ápr. 6. 00:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha vasaroltal ,akkor elvileg lathattak emberek+ kamerak. Szoval tudod bizonyitani,hogy nem voltal ott.

Ha meg nem irta le a lakcimet ,akkor nem is tudhatod hogy hol lakik,ez meg nyilvan kizarja ,hogy odamentel.

Az ismeroseidet pedig nyugodtan felhozhattad volna,hogy nekik is irogatott es ezert "zaklattad" ,akkor oket is behivjak tanukent es melletted tudnak tanuskodni...

2018. ápr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!