Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Furcsa, ha sznobnak tartom,...

Furcsa, ha sznobnak tartom, azt aki diszkóba/bulikba jár fiatalon (kb.15-25 éves kor közöttiekre gondolok, bár nem hinném, hogy a 25 évnél idősebbek mennének már ilyen helyekre)?

Figyelt kérdés
Meg aki festi a haját, vagy műkörmöt csináltat magának. Vagy aki így randizgat.
2018. máj. 18. 18:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem erre gondoltam. Látod, ezért kell randizni.
2018. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%

Jézusom mekkora idióta vagy..... Ha antiszociális vagy, magadba forduló, akkor tartsd magadban senki nem kiváncsi rá.

A bulival kapcsolatban: 18 vagyok és rendszeresen járok bulizni, igényesebb helyre és elmndom hogy láttam már 60 éves párt is....Nem korhoz kötött... Az ember úg yis lehet segghülye stb ha nem jár bulizni (lásd te)

Randival kapcsolatban: 15 évesen vesztettem el a szüzességem és nem bántam meg egyszer sem, a randizás nem korhoz kötött, az hogy te degenerált vagy és azt hiszed hogy 18 fölött szabad csak ismerkedni, akkor idióta vagy. Nem 18 évesen leszel felnőtt megsúgom, max törvényileg, de van aki 30 évesen is idióta marad.

2018. máj. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Előző, te is tévedésben vagy, a randi nem hordozza magában, hogy bármi szexuális jellegűt kéne csinálni. 15 éves nyilván korai. Ez az ismerkedésről, a másik nem kiismeréséről szól. Kellene szólnia.
2018. máj. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Rosszul fogalmaztam, nem csak szexuális dolgokról szól nyilván ahogy nekem sem, ezt azért emeltem ki, mert nem korhoz kötött, nem korai egyébként, ember függő, itt a gyakorin is van aki 26 évesen szűz. A randizással, kapcsolattal magadat is fejleszted, hogy a későbbiekben elkerüld azt, ami a másikban nem tetszett és ezáltal magadat is kiismered, hogy mi válik be neked jobban, mik a határok stb
2018. máj. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Andizsuzsi ***** válasza:

"PL.: a nőknek elsőbbséget szoktak adni"


Elsőbbséget a jobbról jövőnek szoktak adni, ha más utasítás (pl. tábla, lámpa) ennek ellent nem mond.

2018. máj. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

"Jézusom mekkora idióta vagy..... Ha antiszociális vagy, magadba forduló, akkor tartsd magadban senki nem kiváncsi rá." - Nem vagyok antiszociális.


A bulival kapcsolatban: 18 vagyok és rendszeresen járok bulizni, igényesebb helyre és elmndom hogy láttam már 60 éves párt is....Nem korhoz kötött... Az ember úg yis lehet segghülye stb ha nem jár bulizni (lásd te)" - Nem vagyok hülye. Úgy látszik te vagy az antiszociális!


Randival kapcsolatban: 15 évesen vesztettem el a szüzességem és nem bántam meg egyszer sem, a randizás nem korhoz kötött, az hogy te degenerált vagy és azt hiszed hogy 18 fölött szabad csak ismerkedni, akkor idióta vagy." - Nem vagyok idióta és degenerált.

2018. máj. 19. 23:14
 17/20 anonim ***** válasza:

"úgy látszik te vagy az antiszociális"- Ezt miből következtetted le? hogy bulizni járok vagy valami másból?

A többi válaszodra meg nem tudok mit mondani, hiába tagadod, mert az vagy,idióta, aki ilyeneket mond mint te, az nem normális

2018. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
A bulizás nem tesz jót a szervezetnek, főleg az alkoholfogyasztás is tök gáz. Mivel általában szoktak alkoholt fogyasztani a diszkókban, meg tele van pervez emberekkel. Prostituáltakkal, meg alvilági alakokkal (lásd az akció filmekben is). Ne erre mit mondasz?
2018. máj. 20. 18:34
 19/20 anonim ***** válasza:
Azt hogy látszik, hogy sose voltál..... Nem a gettós diszkóba kell elmenni, mert igen van olyan hely ami ilyen, de Budapseten csak 4-5 olyan helyett tudok mondani ami a legszínvonalasabb és árban is jó, és nincsenek alvilági alakok, drogosok stb. Hogy őszinte legyek én csakis olyan helyre megyek, ami a külföldiek által kedvelt, tapasztalatból mondom, hogy ott nincs mitől félni. Inni meg igen szoktak, valaki sokat tényleg, de lehet szabályozni is, de hallottam olyanról is aki nem iszik. A szervezetre akkor van káros hatással ha vagy sokat iszol és nem ritkán hanem egymás utáni napokon, vagy akkor ha össze iszol minden félét.
2018. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
* ....legalább 4-5....
2018. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!