Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én vagyok az egyedüli, vagy...

Én vagyok az egyedüli, vagy mások is gondolkoznak az öngyilkosságon gyakran?

Figyelt kérdés

2018. jún. 24. 18:49
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
25%
Hát komolyan szégyellhetnétek magatokat. Egészséges emberek így rinyálnak. Legszívesebben a hajatoknál fogva ráncigálnálak el benneteket, egy kórházba a rákos gyerekekhez, vagy az égési sérültekhez, vagy egy lepra telepre Ugandába! Még ők is jobban értékelik az életet! Szégyelljétek magatokat! Emeljétek fel a seggeteket és tegyetek magatokért, az elmebajos gondolataitokkal pedig ne fertőzzetek semmilyen fórumot! Azt tartsátok meg otthon a naplótoknak!
2018. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
53%

Nem is hiszed,milyen nagy az emberekben az életösztön. Végigjártam az onkológia minden lépcsőjét. Néztem, ahogy fiatalok halnak...pedig élni akarnak.Akartak.

Két kézzel kapaszkodtak az életbe. Pedig nekik sem ígértek boldogságot, hiszen hol olvastad, hogy nekünk alanyi jogon jár. Az csak egy pillanat.

Azóta másképp látom az életet,pedig már nem ugyanolyan, mint előtte. Giccsesen hangzik, segítek másoknak..nem nagy dolgokra gondoltam. Lelkiekben, kisebb dolgokban. Az sem könnyű feladat, úgy segíteni, hogy a másik ne érezze, sajnálod, szánod, magasabb rendű vagy, csak azért, mert ő most éppen (vagy régóta) nehéz élethelyzetben van.

Nem könnyű, élni, de halni sem. Annyi lehetőség van, ha élsz. Halottként már semmire sincs.

2018. jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Majd meglatjuk meddig van elrendelve,, de teszek ellene hogy ne legyen sokáig.. Mert csak ugy, az élet szar.. Akárki akár mit mond cigizek, energia ital más nem de szives vagyok, vérnyomás ilyenek ugy hogy sztem hamar el fog vinni..
2018. jún. 24. 19:17
 14/33 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező!

Ha 3x majdnem megfulladtál, majdnem elgázoltak és az autóbaleseted is túléltem, az azt jelenti, hogy MÉG nem mehetsz el, MÉG dolgod van ebben a világban. Próbáld meg kitalálni mi az életfeladatod, vidd véghez és utána vagy már nem akarsz meghalni vagy gyors és fájdalommentes halálod lesz.

2018. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Meg egyszerűen nincs kedvem élni, nem értem az egész értelmét.
2018. jún. 24. 19:18
 16/33 A kérdező kommentje:
Hat egyszer eljön az én idöm is de, van ör angyalom sztem mert sok mindent el kerültem mar,, es nem ertem mi jöhet még de várom.. Annak örülnék a legjobban, ha kiderülne valami doki mondaná hogy 2 honapom van csak.. Arra az idö re legalabb tudnék elni mert tudnam hogy vége.
2018. jún. 24. 19:21
 17/33 A kérdező kommentje:
Lehet inkább egy dili dokihoz kellene el mennem :)
2018. jún. 24. 19:23
 18/33 anonim ***** válasza:
65%

Igen, a dilidokik csodákra képesek!!! Voltam, tudom. Nem igaz, hogy csak a hülyék járnak oda. Nem, azok akik elakadtak az életben, és mernek segítséget kérni.


Végre egy értelmes mondat! :) Piros pont, leülhetsz. :)

2018. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Ülj le 1es nem amugy, jo itt minden, csak szimplán unom az élet.. Aszt ennyi de majd megoldodik, vagy nem 50/50% haha
2018. jún. 24. 19:28
 20/33 anonim ***** válasza:
45%

Fiú vagy és nő kéne?

Az elég hiánycikk:D

2018. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!