Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én vagyok az egyedüli, vagy...

Én vagyok az egyedüli, vagy mások is gondolkoznak az öngyilkosságon gyakran?

Figyelt kérdés

2018. jún. 24. 18:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
53%

"egyszerűen nincs kedvem élni, nem értem az egész értelmét."


Bezzeg ha kiderülne hogy rákos vagy, te visítanál a legjobban hogy élni akarsz.

2018. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Hat az is lehet sőt tuti hehe.. De semmi időm rá sajnos.. Es félek hogy 30 fele mar késö lessz 300 orat melozok egy honapba.. Sajna emellett mar nincs idöm csajozni.. De bizok benne ram talal valamikor.. Az igazi.. Ugyanis még kapcsolatom se volt soha..
2018. jún. 24. 19:36
 23/33 anonim ***** válasza:
38%

Írd le hogy nő kell akkor basszus.

Nem kell kertelni. Amelyik nőnek kertelés kell, hogy felszedd az egy liba akivel úgyse tudnál kezdeni semmit.

2018. jún. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Lehet ezért is vagyok néha kicsit őrült.. De most nah..
2018. jún. 24. 19:38
 25/33 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom mi lessz, de a helyzet nem reménytelen.. Azert legalabb itt van kivel beszélgetni olyan dolgokrol is amit masnak még véletlenül se mondanék el lol
2018. jún. 24. 19:40
 26/33 A kérdező kommentje:
Volt egy mondás.. Az életben két fontos dolog van amikor megszületünk és amikor rájöttünk hogy mire születtünk. Még ez nincs meg sztem csak addig lessz para😁🤔
2018. jún. 24. 19:43
 27/33 anonim ***** válasza:

Mire születtünk: facebookos marhaság.

Élni, aztán eldöntjük, merre, hogyan, minek.

A világmegváltó tervek, gondolatok a felnőttkor küszöbére elmúlnak, mert addigra felébredünk.

2018. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Hat ez meg lehet.. Mindig is tenni akartam valamit amiről majd emlékeznek rám de ez lehet csak gyerekes álmodozás.
2018. jún. 24. 19:55
 29/33 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező!

Sikeresen eltaláltad.

Az élet egy rohadt nagy sz@pás, aminek semmi értelme nincsen.

Én is azon gondolkoztam, miért nem kötöttem fel magam.

Most sem tudom.

De ha meghalnék, soha sem tudnám meg.

Addig viszont mindenkinek van esélye.

Aki meg be óhajtja nyögni hogy van rosszabb, az takarodhat.

Honnan ismer bárki bárkit?

Tudjuk honnan jött a másik?

Mit élt át?

A lényeg, hogy élni szar, de próbálj meg, mert sose tudni, lesz-e jobb.

De megéri kivárni.

2018. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
51%

Pszichológus jó ötlet.


Nem azért mész oda, mert valami baj lenne a fejedben. Nem is azért, mert gyenge vagy.


Sok ember gondolja ezt, épp ezért vagy bátor, ha odamész, és bekopogtatsz: "Itt vagyok, és szükségem van egy kis segítségre. Adj egy botot, egy fáklyát, amivel szembeszállhatok a sötétséggel!"


Nem a pszichológus fogja megoldani a problémádat, hanem segít, hogy te magad gyűrhesd le a depressziódat.

Képzeld úgy, hogy te vagy a boxoló, a pszichiáter pedig az edző :)


Még egy gondolat: Ne a nagy dolgokat várd az élettől. Az élet rengeteg dolog halmaza, se nem jó, se nem rossz.

A lényeg mindig a részletekben rejlik.

Menj ki, és nézz körül. Érezd a szellőt a hajadban. Érezd a Nap melegét - 150 millió kilométeren át utazik a fénye az űrben, hogy melegítse a bőrödet, nem fantasztikus?

Hagyd, hogy egy katica végigmásszon az ujjadon. Érzed az apró lábacskák koordinált mozgását?


Menj el futni. Több száz izom fog szépen, összehangoltan működni. A tüdőd és a szíved keményebben fog dolgozni - segítenek, hogy könnyebben elérd a célodat.

A ritmikus mozgás, és a futás közben felszabaduló hormonok is jót fognak tenni :)

2018. jún. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!