Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én vagyok az egyedüli, vagy...

Én vagyok az egyedüli, vagy mások is gondolkoznak az öngyilkosságon gyakran?

Figyelt kérdés

2018. jún. 24. 18:49
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

Én is gondolkodom rajta egy ideje. Úgy érzem senki nem ért meg, senki sincs mellettem, felesleges vagyok. Sokszor érzem azt, hogy jobb lenne elmenni és örökre itt hagyni mindent és mindenkit.


19/L

2018. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Azért 2 problémát összehasonlítani nagyon primitív és idióta dolog. A rákos betegekkel össze hasonlítani az öngyilkosokat eléggé szánalmas dolog. Fogalmad sincs milyen depresszióval élni. De te csak mondogasd a marhaságaidat. Egyébként kérdező azért reagálnak agresszívan mert az emberek félnek a pszichikai zavaroktól és megijednek.
2020. febr. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
De szerintem nem érdemes megtenni mert akkor az utálóid(akik tönkre tettek),azok örülni fognak. Én csak emiatt nem tettem meg MÉG. És nem is fogom szerintem. Mert minek? Nem fogom nekik megadni ezt az örömöt. Soha!
2020. febr. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!