Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezt is azért csinálják, hogy...

Ezt is azért csinálják, hogy ezzel is bántsanak?

Figyelt kérdés

Volt már,hogy kiírtam kérdéseket,hogy nincsenek barátaim,depressziós vagyok,kiskorom óta kiközösítenek,szivattak az osztálytársaim stb..

Mindig rámírt valaki ilyen kérdésnél,hogy barátkozna velem.Az elején mindig közvetlenek voltak,volt hogy ígérgettek hogy a barátom lesz,találkozhatunk is stb..De 1-2 nap vagy hét után szó nélkül itthagytak.Ezzel újabb csalódást és fájdalmat okoztak.

Szerintetek direkt rosszindulatból akartak velem barátkozni,hogy aztán itthagyjanak és újabb fájdalmat okozzanak?És most röhögnek rajtam,hogy elhittem?

Nem hiszem,hogy valaha is lesznek barátaim,eddig az összes csak kihasznált,szivatott,megalázott,bántalmazott vagy itthagyott,eldobott mint egy megunt játékot



2018. júl. 18. 13:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
20 Zala megye
2018. júl. 23. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!