Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hova menyjek kirándulni?

Hova menyjek kirándulni?

Figyelt kérdés

20/F Felvidékről származom.


Nincsenek barátaim. Mint család nem járunk sehova kirándulni. Megégedtem a kezem a munkahelyemen de már szebb a sebem. Párkányba szoktunk járni kicsi koromtól óta. Ott nagyon jól éreztem magam. 8 medence van ott és 5 hosszú csúszdák vannak, egy szóval nagyon jól éreztem ott magam. De valahogy 5 éve már nem járunk oda. Igaz 80 km és 8,50€ egész napra, de megéri.


Nem lehetek egész szünetben otthon. Mit csináljak? Hova menyjek kimozdulni kicsit? Múlt nyáron a jogsit csináltam azért nem volt idő menni valahova kirándulni.

Barátnőm nincs :/



Otthon azt mondják, hogy menyjek magam fürdeni, hátha valamilyen lányt rám akad. De én szégyenlős vagyok, és félek ha elutasít a lány. Hogyan legyen merszem? Mindig olyan lányokra van szerencsém akiknek van már párkapcsolatjuk. Adjatok tanácsot kérlek szépen.

Már depressziós vagyok.



Köszönöm szépen.


2018. júl. 28. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Egy helyesírás tanfolyamra
2018. júl. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nyelvtan órára!
2018. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ti tudnátok helyesen magyarul írni, ha az iskolában szlovákot tanulnátok első nyelvnek, de rátok bízom.


Hová szeretnél menni? Határ közelébe vagy egész Magyarországon belül? A nagyvárosokat érdemes meglátogatni, ha meg tudod oldani, hogy egy éjszakára foglalj szállást. Az egri vagy demjéni fürdőket szokták dicsérni pl. De ott vagy még Hajdúszoboszló vagy Szeged, Hévíz. Attól függ, mennyit tudsz utazni.

2018. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első dolog az, hogy hova utazni a másik hogy hogyan oda jutni. A Hajdúszoboszlóról hallottam, és láttam YouTube-on, hogy milyen uszodák vannak ott. Ha lenne barátnőm elmennék vele, de nincs. És magam nem szeretnék menni, elvesznék.
2018. júl. 28. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Balaton ?


Cimborád sincs ? Pár nap sátrazás a balaton partján.

2018. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!