Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Léteznek egyáltalán ilyen lányok?

Léteznek egyáltalán ilyen lányok?

Figyelt kérdés
odaadó srác vagyok minden eddigi barátnőmet hercegnőként kezeltem az első pillanattól fogva de ezt az odaadást vissza sajnos nem kapom és már igazán kezdem elveszíteni a hitemet abban hogy találkozom olyannal aki törődik velem és igazán szeret

2018. aug. 2. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azt adtam amit kaptam, szóval etéren is :)
2018. aug. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Arról nem hallottál, hogy egy párkapcsolatba nem szabad mindent bele adni?

Akik mindent bele tesznek, ami már sok azok általában saját maguk teszik tönkre a kapcsolatukat.

2018. aug. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Legyél velük flegma, többre mész.
2018. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Az, akit te jellemeztél, és egyben magadat is, túlságosan tapadós mézesmázasan gyomorforgatóan édibédiskedő idióta, tipikus papucs. Nem azt mondom, hogy nem bánj jól a másikkal, de az ilyenek szokták átlépni az ésszerű határt. Úgy bánsz a barátnőddel, mint egy hercegnővel? :DDD nevetséges és engem rettentően taszít. Pont azért nem viszonoznám, mert a másik túlzásba esik, attól, az egymással való törődés egyáltalán nem azt takarja, amire te gondolsz.
2018. aug. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek a 4. válaszolóval. Taszító, ha egy férfi teljesen becsicskul és a "tenyerén hordoz", csak a hollywoodi filmbeli lányoknál és a hülye pitsáknál elvárás, hogy a barátja egyben a háziállata és alattvalója is legyen és hercegnőként kezelje. Ezzel azt érzékelteted a nőkkel, hogy nekik semmit nem kell tenni a kapcsolatért. Miért is tennének bármit, ha amiatt is hercegnőként vannak kezelve, mert léteznek? Nekik ennél több nem kell, tökéletesen érzik magukat, ha a csicska pasijuk körbeugrálja őket. A valódi életben a (felnőtt) nők jobban szeretik, ha egyenrangú partnerként kezelik őket egy kapcsolatban.
2018. aug. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem akarlak kiábrándítani, de ezt maximum egy domina értékelné.
2018. aug. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Miss Endzsi ***** válasza:
100%

Hát a helyükben én sem cselekednék mást. Élvezném, hogy jó szolga vagy. De ha már annyira így akarsz tenni, inkább bánj velük királynőként, az izgalmasabb, erotikusabb.

21/L

2018. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Léteznek ilyen lányok, megkell találni õket.


De ne úgy állj hozzá az egészhez, hogy most a tenyereden hordozol egy akármilyen lányt, aki nem érdemli meg, aztán elvárod, hogy késõbb õ is viszonozza. Nem. Ez nem így mūködik. Ismerkedj lányokkal, ha azt tapasztalod, rajtuk, hogy kedvesek hozzád már az elején, akkor megfelelõ személlyel ismerkedsz, aki talán megérdemli a viszonzott törõdésed.

2018. aug. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!