Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Léteznek ilyen lányok?

Léteznek ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Olyan lányok léteznek akik szeretik a morbid humort, a szomorú dolgokat, mindent ami nem megszokott és elfogadott? Talán ha egyszerűen kéne jellemeznem, nem goth, hanem inkább mintha egy Tim Burton filmből léptek volna ki. Amolyan elvont és furák. :D

2015. okt. 30. 21:04
 1/9 anonim válasza:
64%
Itt vagyok én.:D Tejesen antiszoc vagyok. Mást látok a dolgokban, mint a környezetem. Más témák foglalkozatnak. Elvont vagyok, de nem bánom. 17/L
2015. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Miben nyilvánul meg még? Inkább itt kérdek, nem vagyok az a tipus aki privátokkal bombázzon bárkit.

Mármint mondjuk filmek tekintetében.

Vagy ha sétálni van kedved akkor délután napos nyári időben vagy egy esti téli napszakban mennél szívesebben, ilyesmik. :)

2015. okt. 30. 21:30
 3/9 A kérdező kommentje:

A privátban érkezett kérdésre:

22/F vagyok, gondolom a kérdésből kiindulva nem meglepő, hogy magam se vagyok egy megszokott ember ilyen téren.


De mivel nem volt konkrét kérdés ami bármire vonatkozott volna így címszavakban.


Magas, vékonyabb testalkat, félhosszú fekete haj, zöld szem ( természetes, nem lencse stb )


TV-t nem nézek, olvasni annál többet, fantasy, dark fantasy, scifi.

Zene metal, rock, folk, gothic, steampunk,

Kedvenc évszak az ősz és a tél

Nem vagyok társasági lény igazából ha társaság, akkor max 1-2 emberrel érzem magam jól együtt beszélgetni stb ( Mármint nem fix ember, hanem, hogy egyszerre ennél többen ne )

Szeretem a nyugalmas esti-éjszakai sétákat, meg bármit ami nem megszokott és " normális " ( Normális is relativ. :D )

2015. okt. 30. 21:37
 4/9 anonim ***** válasza:
ezek szerintem nem elvontak,tök normális vagy
2015. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát így nehéz körbeírni érzem. :D

E. A. Poe világa vagy épp már említett Tim Burton... szóval az általuk lefestett világokban érezném jól magam. :D

2015. okt. 30. 21:59
 6/9 anonim válasza:
Én értem, mire gondolsz. Én is ritkán nézek Tv-t, imádok olvasni, a rock zenét szeretem, zöld a szemem és a kis társaságot kedvelem. Ezzel ellentétben a legtöbb fiatal hatalmas társaságogban, alár idegenek közt bulizik, egész álló nap sorozatozik, tömegzenét hallgat és mindenben ugyanazt szereti, mint a környezete. Olyan zenéket hallgatok, amit mégcsak nem is ismernek, gáznak titulálnak. Élek halok az elvont, elgondolkodtató dolgokért, ami nem az átlagos, megszokott. Első válaszoló voltam :)
2015. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, de nem külsőre.

Ránézésre nem vagyok fura vagy kívülálló.

Gondolkodásomban és viselkedésemben annál inkább.

Elég bivalens típus vagyok...

Alapjáraton nagyon introvertált vagyok, elég rendhagyó a gondolkodásom és az értékítéletem is. De ezzel együtt a mindennapjaimban elég jól tudok asszimilálódni azokkal a "különcökkel" szemben, akik szinte a homlokukon viselik, hogy ők mások, és szinte mindenki elkerüli őket.

Mondjuk azon nem sikerült változtatnom, hogy első látásra szinte mindenki megközelíthetetlennek/nagyképűnek tart, valahogy ilyen kisugárzásom. Gondolom, ezzel próbálom távol tartani magam az idegesítő, hülye emberektől :) De ha valaki felkelti az érdeklődésemet, akkor tudok jófej lenni.

Alapjáraton vicces vagyok, de az én műfajom humorban inkább a szarkazmus/fekete humor. Az ismerőseim nagy része már megszokta ezt, és nevetnek rajta. Vannak, akik nagyon furának tartanak és távolságot tartanak tőlem, de ez engem őszintén szólva nemigen érdekel.

A szomorú dolgok is stimmelnek, itt is megvan a kettősség. Alapvetően szomorú szamuráj vagyok, könnyen magamba fordulok, talán az előéletem lehet az oka.

De ha olyanom van/jó fej emberekkel vagyok körülvéve, akkor, akkor jól érzem magam, feloldódom.

Talán ebben is közrejátszik az, hogy én magam sem szeretem azokat az embereket, akik állandóan magukba fordulva depiznek, leszívva a másik energiáját ezzel. Az ilyen típusú, két lábon járó búbánatokat én is kerülöm.

Az egy dolog, hogy a világlátásom az durván realista, nem rózsaszín szemüvegen keresztül látom a dolgokat, és sok olyan mozzanatot meglátok a dolgok működéséven, amelyek felett a legtöbb ember elsuhan.

De igyekszem ezt nem kivetíteni. A legtöbb ember meg sem érti a gondolataimat, annyira másképp látok sok dolgot. Ettől még lehetnek jó arcok, akikkel jóban vagyok, de velük nem beszélek ilyen témáról. Kevés olyan ember van, akik megértik a világlátásomat, velük szoktam néha ezekről a komolyabb dolgokról/témákról is beszélni, de itt is van sokszor egy határ, hogy ki "mennyit bír el" az olykor ijesztően naturalisztikus gondolataimból. Csak pusztán a megbotránkoztatás kedvéért nem szoktam direkt kiverni másoknál a biztosítékot, tiszteletben tartom, ha valakinek ez sok (persze csak akkor, ha fontosnak tartom az adott emberrel való kapcsolatomat).

Szóval. Lélekben olyan vagyok, mint egy Tim Burton figura, bár a beilleszkedés kedvéért megtanultam magam "maszkírozni", és ránézésre sem úgy nézek ki, mint Helena Bonham Carter :D

Amúgy pont minap jegyzete meg egy srác (aki irtó jófej és nyitott, de ő is szereti az elvont dolgokat), hogy milyen király, hogy találkozott olyan csajjal, aki olyan beteg állat, mint ő (mint kiderült, ez tőle hatalmas bók volt(?)

Amúgy tök érdekes srác lehetsz, ha gondolod, írj nyugodtan privátot. Sajnos a mindennapjaimban ritkán találkozom ilyen érdekes emberekkel:)

23/L

2015. okt. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Írtam. :)
2015. okt. 30. 22:29
 9/9 anonim válasza:

Nem ritka, hogy valaki rajong Tim Burtonért, szereti Poe-t, esetleg hozzá Dead can Dance-t hallgat. A morbid humorral pedig nincs gond. Személy szerint, mióta az életemben egy Poe történet valósággá vált, nem igazán vágyom a szomorkodásra, tudom, milyen mélységei vannak és nem szeretném újra átélni.

OFF: Ha esetleg valaki, aki erre a kérdésre írt, ajánlana valami érdekes filmet, olvasnivalót, megköszönném, plussz én is adhatok tippeket. :)

2015. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!