Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy mondjam el egy lánynak,...

Hogy mondjam el egy lánynak, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Ismerjük egymást egy iskolába járunk. Az utóbbi időbe elég sokat beszéltünk messengeren. Holnap találkozok vele suli után. Úgyérzem a beszélgetéseinkből, hogy az érzés kölcsönös, de nem tudom hogy mondjam meg neki.

2018. szept. 16. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne támadd le azzal hogy szereted, mielőtt még bármi is történne köztetek. Előbb alakíts ki vele egy párkapcsolatot, és utána dobd le az "sz bombát" :)
2018. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Illetve inkább fogalmazz úgy, hogy szerelmes vagy belé/belé estél, mert ha simán azt mondod, hogy szereted azzal sokkal valószínűbb, hogy elijeszted, illetve jó eséllyel azt fogja mondani, hogy: "nem is ismersz" (bár ez mindkét esetben megtörténhet, de még így is jobb esélyeid vannak szerintem a szerelemmel, vagy ha egyáltalán nem vallasz érzelmekről, csak egyértelmű szándékkal közeledsz felé, kezdeményezel)
2018. szept. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A tetteiddel éreztesd vele. Legyél vele kedves, adj neki valami kis apróságot, suliban szünetben vigyél neki egy csokit, ilyenek :) ne támadd le az érzéseiddel..
2018. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

sehogy.

amíg nem feküdtél le vele,addig tartsd magadban ezt a tényt.

ellenkező esetben soha nem fogsz lefeküdni vele.

a komolykodós vallomások helyett inkább flörtölj vele és nevettesd meg.

ennek van most itt az ideje,nem pedig a vallomásoknak.

2018. szept. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha megmondod neki szemtől szembe, hogy szereted, de közben nem tudod, hogy ő pontosan mit érez - az picit tolakodó.

Iskola után hívd meg egy kávéra vagy fagyira, vagy valahová.

Vagy dicsérd, hogy szép a ruhája, mosolya stb. Amit mond, még ha nem is érdekel a téma - kérdezz bele, érdeklődj.


Ne játssz nyílt lapokkal, ha nem teljesen ismered még az adott személyt.

2018. szept. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!