Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan reagalnatok, ha az...

Yaphit kérdése:

Hogyan reagalnatok, ha az utcán odamenne hozzátok egy ápolt, normálisnak tűnő ember azzal, hogy egy társadalmi kísérlet nevében adna nektek 5ezer pénzt azonnal, ha cserébe raallnatok egy önkéntes ember hátára?

Figyelt kérdés
A kísérlet célja megtudni, hányan tennék meg ötezer pénzért

2018. szept. 18. 14:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
elzavarnam. en senkivel sem foglalkozok aki leszolit engem az utcan. mindegy mit akar valaszolni se valaszolok csak otthagyom. ha jon utannam es nem hagy beken akkor elzavarom.
2018. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%

Csak ma olvastam két háttaposós kérdést a szexuális kategoriába. 10000%-ig biztos lennék benne, hogy a tag a fétisét akarná velem kielégíteni. Az 5e forinttal pedig kitörölhetem a hátsómat, ha fájdalmat okozok a tagnak vagy a "kísérletben résztvevők" nekem. Mert a testi épségünket semmi nem garantálná, ugye.


Én mondanám, hogy kösznemheló aztán irdatlan sebességgel elszambáznék a helyszínről.

2018. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%

Nem foglalkoznék vele.

Egyrészt számomra 5000 forint nem nagy összeg, ennyiért a kisujjamat se emelem meg. Másrészt f. szság az egész, ilyen baromságokkal engem ne zaklassanak.


Biztos le leszek pontozva, mert az írtam, hogy nekem az 5000 forint nem nagy összeg. Kis magyarázat: többet ér a becsületem, büszkeségem 5000 forintnál, minthogy bele menjek ilyen hülyeségekbe. Számomra megalázó lenne, ha bevállanék ilyesmit.. gondolom akik elvállalnák azok a máúnika shówba is bemennének egy tizesért..

Pénz beszél, kutya ugat.

Szánalmas, hogy mikre képesek az emberek egy kis pénzért cserébe... GG

2018. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
20ezerert megtennem
2018. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%
Vissza kérdeznék, hogy áfás számlát tudsz adni róla? Rögtön elkotródna.
2018. szept. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
65%
Abszolút irreális helyzetnek tűnne, én biztosra venném, hogy itt valami "csőbehúzás" készülődik... Ha ez tényleg egy "hivatalos társadalmi kísérlet" lenne, akkor nem adnának érte pénzt, tehát eleve nyilvánvaló lenne, hogy ez valami magánakciója ezeknek emberkéknek... Szóval tuti nem, el is mennék tőlük jó messzire.
2018. szept. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kaptam egy ilyent:


Az üzenet témája: Alszent

Az üzenet szövege: Szia,és 40ezerért megtenned?


Az ott egy álszent, ugye? És azzal rám céloztál, ugye? Mert úgy gondolod, hogy negyven rugacsért belemegyek a dologba, ugye? Nem, továbbra is tartom magam - álszentség nélkül :"D - a leírtakhoz. Teljesen mindegy mennyi pénzt ajánlanak fel.


12-es válaszoló voltam.

2018. szept. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
keress dominát, kérdező, az még ostorral is megver, ha akarod :D
2018. szept. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!