Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha nem mentem koleszba,...

Ha nem mentem koleszba, kevesebb az esélyem barátokat találni egyetemen?

Figyelt kérdés
Visszamondtam a koleszt, mivel első körben nem jutottam be, azóta pedig találtam egy helyet, ahol lakhatok. Viszonylag nyugisabb környezet, és az egyetem is közel van. A gond az, hogy eddig nem sok barátom volt, így félek, hogy most is magányos leszek. Elvileg tanulni megyek oda, mégis rossz lenne, ha több évet barátok, társasági élet nélkül töltenék. Tényleg igaz, hogy azoknak, akik nem koliban laknak, rosszabb a társasági élete?

2018. szept. 19. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
ugyanmár, én mindenkit ismertem a szakról, felsőbbéveseket is, pedig 280-an voltunk egy évfolyamba, pedig soha az életbe nem laktam koleszba
2018. szept. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy is kevesebb. Én bejárós vagyok és már az első héten sok embert megismertem.
2018. szept. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. szept. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

persze. ne viccelj, az egyetemi koleszok a baromkodások, haverkodások, szex törzshelye. ha ezekből kimaradsz, soikat vesztesz ...

szal én azut mondanám h igen, határozottan rosszabbul jársz barátok szempontjából.viszont külsősök is be szoktak oda esni esténként ....

2018. szept. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!