Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyáltalán nem megy a szociali...

Egyáltalán nem megy a szocializálódás az egyetemen. Hogy szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Új város ez nekem, és csak az albérlőtársammal találkozom napi szinten, nincs más ismerősöm. A suliban csak 1-2 felszínes dologról beszélek nagyon kevés emberrel. Hogy szerezzek barátokat? 19
2018. ápr. 13. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
cigizz :D és a csoporttársaiddal legyél jóba :D
2018. ápr. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Élvezd lazulj spanolj. Ez nem nehéz. Nekem nyugdíjas haverjaim is vannak pedig a huszas éveimet taposom.
2018. ápr. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aranyos121 ***** válasza:
84%

ne cigizz


majd alakul nem megy olyan rögtön az ismerkedés

2018. ápr. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos vannak egyetemi bulik, menj el, lazulgass, igyál ésszel, a többi magától kialakul.
2018. ápr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 naphtha ***** válasza:
Figyeld ki, hogy hova jár az egyetem legjava, látogass el te is abba a kocsmába, és ha szép számmal megjelentek ott, robbants atomot. Így már a maradékkal elboldogulsz, lesz közös témátok...Vagy csak hívd meg a számodra legszimpatikusabb csoportosulást egy körre és csatlakozz ;)
2018. ápr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!