Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet reagálni arra a...

Hogy lehet reagálni arra a köszönésre, hogy "Jó nagyot"?

Figyelt kérdés

Mondjuk számomra ez nem köszönés. Főleg nem munkatárstól. Egyszerűen irritál. Nem vagyunk olyan viszonyban, hogy humorként fogjam fel. Vagy köszönjön normálisan, vagy sehogy se. Általában nem reagálok, vagy csak úgy magamban hozzá szoktam tenni, hogy "s.ggedbe lóf.szból" de ezt hangosan nyilván nem mondom ki :-)

Nincs valami ötletetek egy normális, vállalható, kimondható válaszra?


2018. okt. 1. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beléd is. Ettől csak leesik neki valami. Ha más nem, max a vérnyomása.
2018. okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Például felnőtt emberként megkérhetnéd, hogy neked ne köszönjön így, téged ez kellemetlenül érint, és csak azután elkönyvelni címeres s**gfejnek, hogy ezután sem hagyja abba. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát, nemhogy a kollégája.
2018. okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak neked köszön így? Jópofának akar tűnni, de ha téged ez zavar, akkor szólj neki. Egy köszönésből nem kell ekkora ügyet csinálni, lehet, ő havernak tekint. Ha nem szólsz, akkor nem fogja tudni, hogy ez neked nem tetszik. Vagy vágj pofákat és köszönj vissza rendesen: Neked meg jó napot! Vagy üdvözöld úgy, hogy neked meg még nagyobbat kívánok! :))
2018. okt. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Másnak is így köszön, ez olyan random-szerű nála, mikor kinek. Csakhogy senkinek nem tetszik.

Azon már túl vagyunk, hogy többen is szóltunk neki.

Azért kellene egy viszonylag normális, nem túl sértő válasz, hátha le tudjuk szoktatni.


Köszönöm az eddigi ötleteket!

2018. okt. 1. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki kerek-perec: "Tanulj meg normálisan köszönni".
2018. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szolj vissza, hogy: komolyan? Jó nagy sütit hoztál? Vagy miből hoztál jo nagyot?



Másnap: Jó nagyot!


Erre te: És akkor hol a kostolo?


Ő: Milyen kodtolo?!?!


Te: Agt hittem jó nagy malacot vágtatok, vsgy mire értetted ajó nagyot?


Harmadik nap:


Jó nagyot!


Te: Hát, ez ízlés dolga, én a formás melleket szeretem, nem a jó nagyot!



Negyedik nap :



Jó nagyot!


Te:Ember, nem a melohelyen kellene kikabálbi, hogy jo nagyot steretkeztetek az asszonnyal!!!



esigytovabb... tuti aleszokás, szivesen.

2018. okt. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!