Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mozimeghívás első randiként...

Mozimeghívás első randiként és utána kerül a csaj engem? De voltaképp mit várt?

Figyelt kérdés

Most nem írok nagyregényt legyen elég annyi hogy a sulimban egy „közöm hozzá semmi“ csaj meghívott engem moziba. Ő hívott engem és nem én őt.

Elfogadtam a meghívást. A mozi előtt találkoztunk rövid totál sablonos felszínes duma majd bementünk a filmre. Bennt én egy szót se szóltam mert egy mozoba nem pofázunk más se az én dumámra kíváncsi hanem a filmre.

Majd vége a filmnek kijöttünk, újra kezdődött a sablonos dumálgatás, de meguntam a semmit, elköszöntem hamar.


Azóta a csaj kerül engem szót se szólt hozzám.

De mit várt volna? Mert nem ezt amit kapott az oké. Na de akkor mit? HOgy hazakísérem és felmegyek hozzá „egy kávéra“ és 10 perc múlva már töcskölöm?


2018. okt. 3. 21:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%
Jóój de nagy fiú valaki. És a prostihoz nagyi zsebpénzéből mentél? XD
2018. okt. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem fogadasbol vagy mert külsőre tetezettel neki. Kerülni oedig azert kerul, mert egy gyökér vagy, biztosan nagyon csalodott, akkor is ha komolyabbat akart, meg ha azt hitte vicces fogadás lesz, ehelyett kapott 3 szégyenletes órát egy majommal.
2018. okt. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!