Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 23 évesen probléma hogy még...

23 évesen probléma hogy még jól esne bandázni éjszaka?

Figyelt kérdés

Már senkinek nincs kedve jönni iszogatni, semmit nem akar csinálni egyik haverom sem akik régebben szinte minden hétvégén velem voltak... Úgy néz ki, véget ért lassan a fiatalság és csak az marad hogy az ember lenéz full egyedül egy bárba és tiszta hülyének nézik hogy egyedül üldögél egy sör mellett... Már senkinek nincs kedve esténként beülni valahova és normálisan dumálni meg iszogatni.


Ti is éreztetek már így?


2018. okt. 13. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem speciel 23 évesen már nem hoz lázba az ilyesmi. 3 műszakos munka, mellette egyetem... gondold végig hogy a haverjaid mit dolgoznak/tanulnak és akkor fel tudod mérni hogy miért nincs kedvük. Persze az is lehet hogy már más társasággal járnak szórakozni, sosem tudhatod...
2018. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok én is, de kedvem túl sok nincs. Délelőtt iskola, hazajövök, főzök valamit gyorsan, eszek, kicsit összerakodok, aztán irány munkába, hazajövök és már 8-9 óra. Hétvégén meg inkább a párommal vagyok kettesben. Ezzel sokan vannak így. A gondtalan gimis éveknek már vége.
2018. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Szerintem normális, amit érzel.

2018. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is 23 vagyok. Kb. 20 éves koromig sokat jártunk, most meg nyáron kívül alig. Egyrészt mennék szívesen, de másrészt viszont a francnak van kedve szenvedni a kialvatlanságtól, ne adj Isten másnaposságtól (ami már sokkal jobban beüt mint mondjuk 18 évesen!!).
2018. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hiányzik a dolog, csak nekem nincs kivel elmenni.
2018. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!