Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Budapestre vagy Győrbe érdemes...

Budapestre vagy Győrbe érdemesebb költözni?

Figyelt kérdés

Idén vagyok végzős és szeretnék jövőre egyetemre menni. Eddig Pestre készültem, de mostanában elgondolkoztam, hogy Győrt is megjelöljem. Nagyon jókat hallottam ott is az egyetemi közösségről. A bátyám 2.éve egyetemista Pesten, de nem szereti már, pedig a kezdeti lelkesedés neki is nagy volt.

Város szempontjából mindkettő tetszik, viszont érdekelne, hogy Győrben is lenne annyi lehetőség pl szórakozás, kikapcsolódás szempontjából, mint a fővárosban? Győr igazából másfél órányival közelebb van a lakóhelyünkhöz, mint Budapest. Mostanában kicsit jobban hajlok efelé. Viszont Pesten is nagyon szeretek lenni, és vonz az ottlét. Úgyhogy segítenétek nekem, hogy inkább melyiket lenne célszerűbb választani?😊 Elsősorban persze akik egyetemre járnak bármelyik helyen, de bárki írjon, akinek tapasztalata van. És indoklást is írjatok légyszi! :) Előre is köszönöm.



2018. okt. 23. 12:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

imádom győrt ott lakom, de egyetemre én is eljöttem pestre

itt a rossz tömegközlekedés is fényévekkel jobb mint a győri, az egy katasztrófa konkrétan

a belváros viszont viszont nagyon szép és azért élhetőbb, mint pest

ha érdekelnek a kulturális programok győrben abból is van sok de azért pesten nyílván mégtöbb

2019. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!