Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A barátnőm miért van azon...

A barátnőm miért van azon kiakadva hogy hétvégén nem akarok vele (se senkivel) találkozni mert egyedül akarok maradni?

Figyelt kérdés

A barátnőm ki van akadva szakítani is akar (mondjuk máskor is mondott már ilyet és akkor se szakított...)

Az ok: megkérdezte mit csinálunk hétvégén? Mondom én kb semmit se tervezek. Otthon papucs kávé és csá a világnak.

De ő ide meg oda akar menni. Mondom menjél. Ott a cipőd felhúzod és mész. De és te? Mondom én otthon leszek ajtó becsuk telefon kikapcs és csókolom. Te is elvagy tán egy hétvégét nélkülem.

De mit csinálsz kérdezi? Mondom 10ig ágy aztán meg kb semmit. Élvezem hogy semmit se csinálok.

Na erre kitört a botrány hogy biztos mással kavarok meg .... és szakít.

Szakítson tőlem úgyse teszi meg.


De mit van ezen kiakadnivaló? Hogy egy hétvégét adásszünet van? Megszűntem meghaltam kész?


2018. okt. 27. 17:27
1 2
 11/13 Vree ***** válasza:
Egy ilyen álompasinak tuti xD
2018. okt. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
volt már több lesz még több. ennyi.
2018. okt. 31. 08:31
 13/13 anonim válasza:
Undorító vagy. Legyél csak egyedül, az való neked.
2019. szept. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!