Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem érdekel már szinte...

Horváth Orália kérdése:

Miért nem érdekel már szinte semmi se? Egyre rosszabb lesz.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Már nem tudok lelkesedni a kedvenc programjaim iránt se. (mozi, koncert)

Azt tudni kell rólam, hogy inkább otthonüllős, introvertált típus vagyok.

Ahogy telnek az évek, egyre inkább nem tudnak lelkesíteni a dolgok, sokszor van, hogy a végére meg is gondolom magam és el se megyek. Bukom a jegyárat és nem érdekel ez se.

Eddig nem nagyon foglalkoztam vele, de most már kezdek megijedni, hogy mi van velem.

Nekem a legfontosabb mindig is a koncert volt. (2-3 előadó van akit nagyon szeretek, ráadásul mind külföldi, szóval átlagban 2 évente összejön 1 koncert)

Mindig izgatottan vártam, szakadó eső, hó, fagy semmi se állíthatott meg. Ha meghallottam, hogy jön a kedvencem már ujjongtam.

De most már ez se.

Pár napja voltam egy koncerten, és igazából el se akartam menni. Ott se jött meg igazán a hangulatom.

Tavaly még nem volt ilyen bajom. Sőt, ez motivált, hogy ezért, ezekért a pillanatokért (is) megéri dolgozni/élni stb.

De most semmi, csak a koncert utáni "depi".

Mit csináljak, hogy újra tudjak lelkesedni?


2018. okt. 29. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Változnak az idők... Talán már más dolgok iránt lelkesedsz.
2018. okt. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos, pont ez a baj. Eddig se volt sok dolog amiért lelkesedtem, de most már szinte semmi. Talán a karácsony még az ami lelkesít, de az is egyre kevésbé.
2018. okt. 29. 08:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj ki minnél több új dolgot amit még nem próbáltál és úgy gondolod hogy nem lenne kedved hozzá, valamelyik majd megtetszik
2018. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Téli álmot alszik a medve. Alszol eleget?
2018. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!