Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyesek szerint miért rossz a...

Egyesek szerint miért rossz a multikultúralizmus?

Figyelt kérdés

Te tudnál olyan körülmények között élni, ahol mindenki akit ismersz az más-más nemzetből való? Nem egy adott nemzetből (amerikai angol francia) hanem tényleg mindenki máshonnan való.

Ha nem, akkor miért nem? Miért rossz a multikultúralizmus? Milyen rossz hatással vannak az emberekre?



2018. nov. 28. 17:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, két kérdés:

1. Szerinted mikor számít két kultúra különbözőnek? Mert szerintem pl a magyar és a román kultúra is különböző, meg pl. az osztrák és a magyar is. De még az egyes magyar népcsoportoknak (pl.: Palócok) is valamennyire eltérő a kultúrája.


2. Mitől számít egy kultúra fejlettnek?

2018. nov. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"Amerikai,angol és francia ugyanaz a kultúra. Érted? "Európán belül,a Nyugaton belül mindenki egy kultúra. Ami magába foglalja az erkölcsöt,alapvető emberi jogokat,szólásszabadságot stb."


------

Hát én jót röhögtem:DDD De MÉG MINDIG NEM EGY ADOTT NEMZET NEM ÉRTED VAGY NEM ÉRTED???



"Egy másik kultúrának mások a szabályai,nézetei,elvárásai. Akkor van baj,ha ez a kettő keveredik. Mi számítunk civilizált kultúrának. Ez nem fér össze egy civilizálatlan kultúrával. Nem tudnak hozzánk asszimilálódni,és sokan nem is akarnak."


----------------

Pffff...tipik lúzer kisebbségi komplexusos gyökér, aki semmit nem ért el, az életben egy nagy senki, de muszáj játszani a felsőbbrendűt!

2018. nov. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
83%
Ez oda-vissza megy, mert ma már globalizmus van. Ahogy európaiak Kuvaitban, Japánban, Hongkongban, Szingapúrban, Bruneiben, Bahreinben, Katarban, Arab Emírségekben, de még Ománban is élnek. Ráadásul, ha az adott ország összetételét nézzük, Arab Emírségekben pl. 91% európai él. Most basszus tényleg nem az arabokat meg úgy en bloc az iszlám kultúrát védem, de gondoljál már bele mennyire normális volt egy szál tangában szaladgálni a tengerparton arrafelé 30 éve például? Oda-vissza megy, nem értem néhány kispcsű frusztrált majom miért nem kepes felfogni. Ha te Magyarországon akarsz élni, akkor egészségedre. Senki nem fog fegyvert a fejedhez tartani, hogy hol élj. Kimész külföldre ugyanolyan migráns vagy. Új nyelv, új mentalitás, új környezet, új kultúra. Fáj az igazság tudom. De ez van. Kultúra meg minden országban mas, főleg a nemzeti...fejlettebb mihez képest a miénk? Ennyire elfogult te sem lehetsz te ostoba troll. Picit objektívebben, ha lehet. Ezért vagyunk Nyugat-Európától 30 évnyire kb. infrastrukturálisan
2018. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!