Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi ez a megmagyarázási kénysze...

Mi ez a megmagyarázási kényszer? 100x ismételt kérdéseket is megválaszolnak, még ha oda is írják hogy keress rá a szóra.

Figyelt kérdés
2018. dec. 25. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem megmagyarázási kényszer, csak segíteni akarnak.
2018. dec. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyan jo valaszolgatni azokra a kerdesekre, aminek a temaja erdekel, es meg ertek is hozza ;)
2018. dec. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert akor századjára is feltette a kérdést is megérdemli az érdemi választ.
2018. dec. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert nem mind vagyunk itt éjjel nappal heteken át, így ha olvasok egy kérdést, szoktam látni hogy más oda írja “már volt” de én először olvastam a kérdést!

Na erre mit lépsz?

2018. dec. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%

Amúgy szidhatjuk a kérdezőt és mentegetőzhetünk, de szerintem tényleg vagyunk itt páran akik már szinte kényszeresen válaszolunk és fejtjük ki a véleményünket.


Jó példa erre a sok rendszeres kamu kérdező. Tudják, hogy kamu a kérdés, tudják hogy úgyis csak vita és értelmetlen veszekedés lesz. Mégis írnak.


Szerintem tanulmányt lehetne írni a gyakori kérdések függőségről is.

2018. dec. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyetértek 5össel, így van.

4es azt "lépem" erre édesem, hogy mi lenne ha amikor eszedbe jut egy kérdés akkor beírnád a keresőbe és kiírna ezer választ, ahelyett hogy te is kiírnál egy ugyanolyan kérdést lustaságból.


De ha nem válaszolgatna senki folyton ezeknek újra meg újra, kénytelenek lennének visszaolvasni.

2018. dec. 27. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!