Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek is rosszul esne?

Nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés

Született egy kisbabám, más városba költöztem, mint ahol ezelőtt éltem.

A régi ismerősök közül alig páran gratuláltak, likeolták a gyermekem fotóját.

Nem vagyok az aki minden percét posztolja, de úgy gondoltam, hogy ezt az örömöt, boldogságot, szeretném megosztani ismerősökkel is.

Erre olyan rosszul esett, hogy 17 ember kedvelte, míg másoknak több százan.


2018. dec. 28. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Csak majd ne lepődj meg ,ha pont az a 17 ember fog cserben hagyni, amikor VALÓDI barát kellene...
2018. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? 12? Talán súlyos önbizalomhiányban szenvedsz? Ennyire fontos számodra a visszacsatolás? Talán több ezer ismerősöd van? Talán mindegyikkel napi szinten tartod a kapcsolatot?


Nőj már fel, te agyilag éretlen gyerek! Ezt fogod majd tanítani a gyerekednek is? Hogy fontos legyen számára a like? A visszacsatolás?

De remélem, hogy a gyereked 10 éves kora előtt nem fog majd a kezébe okostelefont, se tabletet.


És mi van akkor, ha csak 17 ember like-olta? Össze fog dőlni a világ?

2018. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Milyen tisztességtelen ez a magyar... Csak a likeokert szül. Mocskos libsik
2018. dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztosan rosszul esne ha kevesen emléeznének meg rólam,de lehet azok akikkel közelebbi volt a kapcsolatod örültek volna ha ezt megírod nekik üzenetben is és nem csak a társasági oldalról értesülnek róla-lehet meg is írtad,nem tudhatom,erre nem tértél ki a beszámolódban. Nekem személy szerint rosszul esett amikor az egyik barátnőmnek meglett a kisfia és a facebookról értesültem róla,meg arról is,amikor lett kapcsolata,eljegyezték.Ez olyan személytelen.
2018. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne ebből indulj ki, hanem a valôdi èletből.
2018. dec. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mennyire vagy aktív facen, és hány ismerősöd van. Ha soha nem lájkolsz másokat, akkor azok sem lájkolnak téged. Ha soha fel sem tűnik nekik hogy "élsz", de hirtelen ott egy gyerek, arra nem nagyon reagálnak az emberek semmit.

Ilyen a Facebook-os közösség...

2018. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!