Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek is rosszul esne, ha...

Nektek is rosszul esne, ha egy barátotok sem köszöntene fel a születésnapotokon?

Figyelt kérdés

A saját születésnapomat sosem szerettem annyira, viszont a barátaiménál,

családtagokénál mindig igyekeztem kitenni magamért, a lehető legjobb ajándékot adni, mindent jól leszervezni ha arról volt szó. Nem vagyok nagy társasági ember, de van egy pár barátom akikkel nagyon jóban vagyunk, vagyis kitudja. Tudom egy születésnap nem olyan nagy dolog, nem is arról van szó hogy megünnepeljük, meg ajándék stb. Hanem csak arról, hogy bánt, hogy még csak nem is tudják, hogy ma van, és hogy még ezek a közeli barátok sem dobtak egy üzit sem, semmit. Még az a "barátnőm" sem aki a facen, instagramon mindenhol hirdeti hogy mi legjobb barátok vagyunk. Középsulit végeztük most, de szerintem ezzel együtt ideje új barátokat keresnem, mert nem tehetek róla, de úgy érzem, hogy nekik én nem vagyok olyan fontos, mint ők nekem, és szerintem ez nem barátság. :\ ti mit gondoltok? Előfordult már ilyen valakivel? Túlreagálom?


2018. máj. 23. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elő. Hagytam is őket a francba. Nem voltak valódi barátok. MAjd aki számít, az fel fog köszönteni.
2018. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Boldog születésnapot! Khm khm.

Boooooldog, boooooldog, boooooldog születésnapot, kívánom, hogy legyen mééééég, sok ilyen szép napod!

Ha szeretnéd, lejátszom neked ukulelén, de el fog tartani egy ideig mire megtanulom, rettenetesen tehetségtelen vagyok ugyanis. De a szándék megvan. (:


Sajnálom, hogy senki nem figyel rád. Talán tényleg keresned kéne néhány új barátot. Lehet, hogy csak elfelejtették. Vagy meglepi bulit szerveznek. De talán egy kicsit mégis jobban szereted őket, mint ők Téged, és ez nagyon szomorú most, de legalább már tudod. És ez hosszútávon végülis jobb.(: Máris több időd van olyan embereket keresni, akiknek igazán fontos vagy. Szóval ne keseredj el nagyon, mert szülinapod van, mert tanultál valamit az életben, (,,és bölcsebb is talán"), és mert elkezdődött életed hátralévő része, amit tölthetsz az igazán fontos emberek felkutatásával, ami igen izgalmas projekt.

Nyugodtan legyél csalódott, mert minden jogod meg van hozzá, csak ne vidd túlzásba, mert úgy maradsz. 💛

2018. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Boldog születésnapot! :)

Engem se köszöntenek soha fel a "baràtnőim" sem szülinapkor, sem névnapkor. Én mindig figyeltem erre, hiszen ha valaki a barátunk, akkor ennyi legyen már bennünk. Akivel tényleg nagyon jóban vagyok, annak még karácsonyra is írtam, ennek ellenére újévkor egyetlen üzenetet sem kaptam senkitől. Nem azt mondom hogy ezek a világ legfontosabb dolgai közé tartoznak, de a családommal meg szoktunk tartani a fontosabb eseményeket.

Én is írtam már ki kérdést erről mikor ugyanígy el voltam keresedve, de olyan válaszokat kaptam hogy mit képzelek magamról, hogy még azt várom hogy irjanak a barátaim szülinapomra mert az mekkora baromság :D

ne szomorkodj.. de majd te is azt add amit kapsz tőlük ;)

23N

2018. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindhármatoknak, nagyon kedvesek vagytok! Már nem is érzem magam olyan rosszul. <3
2018. máj. 23. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:
#2 vagyok.(: Örülök, ha jobb kedved lett! c: 💛 Kívánom, hogy legyél boldog, és mindig legyen mellett valaki, aki tudja a szülinapodat. Igazán megérdemled! (:
2018. máj. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!