Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek számít a saját...

Szerintetek számít a saját véleményem magamról abban hogy mások hogyan látnak?

Figyelt kérdés
Ezt arra értem ha például én egy találkozás előtt azt modnom az illetőnek hogy én amugy elég csúf vagyok és lenne benne egy enyhe előítélet és ha találkozunk már ez kihatással lenne rá

2019. jan. 4. 01:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem igen, ne mondj ilyet senkinek, ne értékeld le magad.
2019. jan. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon is szamit, jobban, mint sokan hinnek.
2019. jan. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%

Ronda vagyok én is szerintem, de majd ha lesz egy lány akit érdekel a nyomorom és nem olyan közösségi tiniribi és megmutatom magam akkor leírom válaszba (Y)

Szerintem nem számít. Sok lánytól hallottam hogy "ő csúnya" pedig pont szép lányok. Nekem nem az agyonsminkelt cicanadrágos kis k-ák tetszenek hanem az ellenkezője kis természetes arcú normális lányok. Ők pedig csúnyának tartják magukat és esélyem sincs megismerni egyet se. El vannak nyomva mert sajnos külsőre aki em követi a divatot meg a hülye trendet az nem számít szépnek. Ezen kívűl, mondhatsz akármit. Nem te szabod meg hogy tetszel-e valakinek vagy nem. Szerintem 17f

2019. jan. 4. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Miss Endzsi ***** válasza:
53%

Előzőnek


Agyonsminkelt arcomhoz szoktam hordani kirívó ruhákat, nem voltam soha ribi, tiniként sem. Ugyanakkor én vagyok a természetes arcú, egyszál ingben fetrengő lány is a barátom karjaiban esténként. Ne ítélkezz mások felett pusztán egyetlen pillanatból.

2019. jan. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden ember egyedi: van, aki figyelembe venné, van, aki nem.Minden esetre ne mond előre ilyet.
2019. jan. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon is sokat számít. Az önbizalomtól az is megszépül aki nem annyira szép, viszont a negatív gondolatokat elültetni valakiben nem szerencsés dolog. Ha előre jelzed hogy csúf vagy, nem biztos hogy az illető annak fog látni elsőre, de elkezd úgy szemlélni, hogy vajon mitől érzed magad annak, és ha egyébként nem talált volna benned hibát, akkor majd talál, mert te elültetted a gondolatot. Engem pl. kedvelnek a nálam jóval fiatalabb férfiak, és nem egyszer volt már dolgom is velük. Az első esetnél frusztráltnak éreztem magam, mert nekem már ott vannak a szarkalábak stb. és néha emlegettem is. Aztán a barátnőm rám szólt, hogy ilyenekről ne beszéljek nekik, mert fölösleges felhívni rá a figyelmet, hisz ők észre sem veszik ezt. Tehát nagyon sokat nyom a latba a véleményed saját magadról.
2019. jan. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Miss Endzsi ***** válasza:
Egyébként igen, ez a ne hívd fel a hibákra a figyelmet nagyon jó dolog. Ha te még úgyis önbizalommal teli vagy, hogy nem épp szerencsés a genetikád is lehetsz vonzó.
2019. jan. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%

Én nem vagyok valami szép, mondjuk szerintem annyira bűnronda sem. És mielőtt képet küldenék magamról valakinek, mindig elkezdem szidni magam, hogy milyen ronda vagyok, még mások szerint is, stb., hogy másik nagyon rondának képzeljen el és mikor meglát, azt gondolja, hogy hahh, nem is olyan rossz.xd

L

2019. jan. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Rengeteget számít.

Ha csúnyának tartod magad az másoknak mit árul el szerinted? Azt hogy pozitív, vagy negatív ember vagy?

2019. jan. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%

Én azt mondom, nem. Nekem volt egy nagyon szép barátnőm, és mindig rondának meg kövérnek látta magát, és modellkedett. Mások nem hitték rondának meg kövérnek.


A személyiségedre esetleg lehet kihatással. De ha 200 kilósan felvesz valaki bikinit, hogy milyen szép, nem fogják nézni, hogy tényleg, de gyönyörű.

2019. jan. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!