Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok errol a helyzetr...

Mit gondoltok errol a helyzetrol? Mikor elfogadhato?

Figyelt kérdés

Tomegkozlekedessel kapcsolatos. Ugy tudom nem lehet vagy nem illik sehol se enni, de nagyon elitelendo, ha valaki reggel koran megeszi a reggelijet pl vonaton, buszon?

Hozzateszem, nem azert, mert annyira ehes, hanem mert muszaj.

Ennyire nulla emberseg van? Mert azt vettem eszre, az emberek caccognak, elfordulnak, de hogy szepen odaszoljanak, hogy elnezest nem tudna abbahagyni, akkor valaszt is tudna adni az ember, hogy igyekszem, de ez surgos. Ehelyett szolni nem mernek, de emglepodnek, ha megkerdezik mi a problema (oszinten lattam is, de ugy gondoltam pontot teszem a vegere, mert az interneten nagy a szaja sok mindenkinek, de eloben csak arcokat vagnak).

Mi a velemenyetek?

(Hangsulyozom, itt arrol van szo, amikor tenyleg fontos megenni a reggelit vagy az eppen aktualis napszaknak megfelelo etket egy tomegkozlekedesen., tehat, az ehseg itt nem lenyeg.!!)


Baba varo holgy a nagy vilagban. :)



#ital #Emberseg
2019. jan. 24. 08:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyebkent maskor igyekszem elobb megenni, de az se jo a vercukor miatt, mert nem kellene, hogy ingadozzon. De vannak helyzetek, amikor kenytelen vagyok egy kenyelmetlen helyen megenni, a napszakos etelt.. Es en nem fogok jatszani ezzel, foleg, hogy nalam fizikailag is kijon, ha nem tartom be a 2,5 oras etkezeseket.
2019. jan. 24. 10:26
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen utolso, ebbe nem gondoltam bele belatom, legkozelebb odafigyelek. :)
2019. jan. 24. 10:30
 13/15 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudom, hogy helyileg hol történt veled (Budapest?), de itt délen senkit se érdekel, ha eszel a buszon/vonaton. Általában jó házi szalámis/kolbászos szenyók kerülnek elő, terjed az illat mindenfelé. Annak gáz, aki éhes. Sosem szóltak még meg. Főleg, sose lehet tudni, hogy kinek milyen baja van, netán a buszsofőr beszólna, hogy rakd el a kaját, te meg 5 perc múlva lefordulnál a székről... Senkinek se hiányzik ez.


Viszont volt egy alkalom, hogy vittem egy nagy szatyornyi házi füstölt kolbászt/szalonnát/szalámit, a buszon rám se nézett senki, de amikor Pesten felszálltam az IC-ra, kb. 5 perc múlva mindenki engem bámult, a mellettem ülő meg a szatyrot méregette.


Az ilyen akadékoskodó személyeket meg le kell sz*rni. Honnan tudhatod, hogy kinek mi a büdös? Vkinek a fokhagyma, vkinek a narancs, a harmadiknak meg a rántotthús...


A legtöbb buszon, ki van táblázva, hogy nem lehet ételt-italt fogyasztani rajta, de az alapvető emberi szükségletet nem írja felül, főleg, ha beteg vagy rosszul van az utas. Buszsofőrt ritkán láttam rászólni ez miatt utasra, és azok is gyerekek/tinik voltak, akik nem tudtak kulturáltan viselkedni/enni.

2019. jan. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Engem sosem zavart, ha valaki kajál a buszon, csak ne disznózzon össze mindent. Csöpögős aluljárós gyrost azért túlzás buszon enni, de péksütit zacskóból teljesen okés. Ha éhes hát enni kell, az is lehet hogy rohan valahova, és csak akkor tud kajálni, vagy egész nap nem evett, és majdnem elájul az éhségtől. Szerintem nem direkt esznek a buszon az emberek, csak épp úgy jött ki.
2019. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hat igen, pont ugy jon ki nekem is, bar mar nem sokaig kell erre nagyon figyelnem, hogy idoben egyek remelem :)
2019. jan. 25. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!