Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ha egy osztálytalá...

Szerintetek ha egy osztálytalálkozón előjön a nemiség kérdése, akkor ezt hogyan lehet hárítani?

Figyelt kérdés

Én harminc évesen vesztettem el a szüzességem, amit face to face nem merek bevallani más férfiak előtt, mert gondolom mindenkinek előbb sikerült, mint nekem. Ezért nem is merek elmenni egyetlen találkozóra sem. Nehogy leszóljanak, illetve nevetség tárgya legyek.

Máskülönben meg senkinek semmi köze hozzá.


2019. febr. 3. 11:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez ilyen formában nem jön elő egy osztálytalálkozón, hogy "hé, Lajos, te mikor veszítetted el?"

Miért gondolod, hogy igen?

2019. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kamaszkoromban is állandóan azzal cseszegettek, hogy mikor ürítetted ki a tárat, mikor leszel már nővel. Szerintem ez egy visszaemlékezés lenne az akkori évekre, így mindenki ezzel jönne.
2019. febr. 3. 11:47
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem, hogy téma lenne.

Hazudni meg lehet.

2019. febr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az én fiatalkoromban általában még 18 volt inkább, amikor elvesztették. Ma már ez a 18 inkább 13-14.
2019. febr. 3. 11:52
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Lőtéri kutyát nem érdekli mikor keféltél először
2019. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem körülötted forog a világ, szóval nem fogja megkérdezni senki sem.
2019. febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

1. Fogadd gratulációmat, mert én meg 38 évesen!

2. "Máskülönben meg senkinek semmi köze hozzá." Így van, és ennek megfelelően ez nem is téma az osztálytalálkozón. Ott az a téma, hogy ki házasodott vagy vált el, van gyereke, várandós, és MIT DOLGOZIK, MIT TERVEZ. Ráadásul sok ember van ott, emiatt aligha jut idő ÉS SZÁNDÉK, hogy a nemi életeddel foglalkozzanak. Remélik, de nem mondják, hogy minden OKÉ.

2019. febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem sem fog előjönni, de ha mégis, nagyon könnyű hárítani:

-Gézukám, beakadt a lemez jó húsz évre? (Itt annyit mondasz, ahány éves az osztálytalálkozó.) Aztán felteszel neki egy kérdést teljesen más témában.

Vagy:

- Ez a téma már kamaszként is ciki volt, most meg főleg. És azonnal felteszel neki egy normális kérdést, akár azt, hogy hogy van mostanában.

Azért kell továbbvinni a beszélgetést, hogy ne légy hangulatgyilkos, de ne is menj bele ilyen gáz témába.

2019. febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Neked aztán vannak frusztrációid.
2019. febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem kell gratulálnod, mert nem vagyok túl büszke erre.. Ezek szerint mégsem vagyok verhetetlen. Az a furcsa, hogy ráadásul nem is én kezdeményeztem. De azért a nagy többség szerintem korábban.
2019. febr. 3. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!