Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ha egy osztálytalá...

Szerintetek ha egy osztálytalálkozón előjön a nemiség kérdése, akkor ezt hogyan lehet hárítani?

Figyelt kérdés

Én harminc évesen vesztettem el a szüzességem, amit face to face nem merek bevallani más férfiak előtt, mert gondolom mindenkinek előbb sikerült, mint nekem. Ezért nem is merek elmenni egyetlen találkozóra sem. Nehogy leszóljanak, illetve nevetség tárgya legyek.

Máskülönben meg senkinek semmi köze hozzá.


2019. febr. 3. 11:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Alapjáraton és nem vagyok kíváncsi más magánéletére és kifejezetten idegesít ha az enyém felől kíváncsiskodnak mivel senkinek semmi köze hozzá. Én ilyenkor udvariasnak de megjegyzem, hogy semmi köze hozzá, aki meg ezen megsértődik az így járt. Tényleg nem értem, hogy mikért kellene az ilyen dolgokat közölnöd bárkivel is.
2019. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ez frusztráció? Nem tagadom, nem volt egyszerű, de igyekeztem hárítani a gondolataimat. Azt is mondták kamaszkoromban, hogy furcsa a fejállásom, meg soha nem leszek együtt nővel. Szerencsére nem így lett. Az viszont biztos, hogy ezek a gondolatok nálam beragadtak.
2019. febr. 3. 12:21
 13/16 A kérdező kommentje:
A tizenegyesnek igaza van. Teljes mértékben
2019. febr. 3. 12:27
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ilyen elő szokott jönni, ha még is akkor 10 vagy több évvel kevesebbet mondasz.
2019. febr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az oka annak, hogy ilyen későn veszítetted el, de ha már mind ilyen idősebbek vagytok, 30 vagy 40 év körüliek, akkor nem fognak kinevetni, mert kéne annyira érettnek lenniük. Mellesleg erre bármit mondhatsz, elvileg, valaki minél tovább bírja szex nélkül, annál jobb lesz az ágyban, és sikeresebben elégíti ki a nőket. Elviccelheted olyanokkal, hogy 30 évig fényezgetted a nagyágyút és most nagyobbat szól mint nekik, vagy ilyenek. Ha jó fej vagy, akkor ez utána úgyse lesz téma.
2019. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ennek egyszerű oka van: iszonyatos gátlásos és határozatlan alkat vagyok, ami a nőknél baj.
2019. febr. 3. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!