Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy ilyen srácnak milyen...

Egy ilyen srácnak milyen lehetőségei vannak a társasági életre? 18/F

Figyelt kérdés

A csodálatos adminok eltávolították a tegnapi kérdésemet szóval ha már mindenbe bele tudnak kötni akkor megpróbálom úgy fogalmazni a kérdésemet, hogy az minden embernek megfelelő legyen és ne találjatok kivetnivalót benne :)) Meg egy kicsit ki is egészítem ha már újra kell fogalmaznom az egészet ;) Szóval térjünk is rá a lényegre csak szerettem volna ezt elmondani, mert tudom, hogy olvassák :D

Eléggé érdekes helyzetben vagyok mert a társasági élet soha nem játszott nagy szerepet az életemben. Általánosban eléggé magamnak való voltam, konkrétan 0 barátom volt. Bántottak is abból kifolyólag, hogy a legkisebb srác voltam. Eléggé meglátszik ennek a nyoma a mai napig mivel ha úgy nézzük ott nőttem fel (7 évestől 15 éves koromig) és a személyiségemre elég nagy nyomott hagyott. Soha nem jártam el sehova, senkivel. Most itt középsuliban jobb a helyzetem, van pár barátom akik legalább igaziak és összetartunk. Viszont már benne vagyok a korban és nagyon szeretnék párt találni. Viszont eléggé megvan nehezítve a helyzetem mivel fiú iskolába járok így az életemből ez most így kimaradt, hogy szemez velem valaki és folyton bámul a folyosón stb. Az egész ilyen romantikus, véletlenszerű pártalálás.

Néha a srácokkal azért kimozdulunk de ez nem társasági élet, mi 4-en/5-en (Budapestiek vagyunk szóval van lehetőség és ha nem itt laknék valószínűleg eléggé antiszociális lennék) azért el tudunk lenni. De ez sem sűrű, 2-3 havonta ha egyszer van egy ilyen kimozdulás. Akkor meg örülünk annak, hogy összejött és nem csajozgatunk.

A pártalálásban számomra és így tényszerűen is a legnagyobb hátrány a magasságom. Tömérdek ember utasított már el a magasságom miatt. Ez nem esik jól de nem én tehetek róla. Közben pedig már készen állnék egy társra és benne vagyok abban a korban ahol már lehetne. (lassan 19 éves leszek) ha 15 lennék azt mondanák még várjak de azért ezt egy ilyen idős srácnak nem igazán tanácsolják, hogy várj még vele. Főleg ha késznek érzi magát és vágyik rá.

Mit mondtok ti? Vannak hozzám hasonló emberek? Milyen lehetőségeim vannak? Alacsony srácok/lányok? Ti hogyan boldogultok a beilleszkedéssel és társasági élettel?

Bár semmit nem tudtok rólam és lehet így visszaolvasva hülyeség a kérdés de én mégis arra vagyok kíváncsi mi a véleményetek erről... Ha valakit annyira érdekelnék (nem hiszem) akkor annak írhatok többet vagy nem tudom... Ez nem kamu kérdés hanem komoly, tényleg válaszokat szeretnék :/


18/F (Írjatok kort és nemet meg ha lehet egy magasságot mert engem személy szerint érdekelne :D)



2019. febr. 9. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
A magasság szerintem abszolút nem játszik közre az ismerkedésnél.
2019. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Egyet kell értenem az első válaszolóval: nekem a haverjaim, barátaim között van nagyon alacsony és égimeszelő is, 15 évestől 55 évesig.

Nem ezen múlik. Szimpátia kérdése, amit csöppet se befolyásol a termet, a külső.

Ugyanez igaz a párkapcsolatra is.

(Jómagam 185 cm magas, negyvenközeli ff vagyok.)

2019. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De én nem ezt tapasztalom. Jóó nem volt annyi lehetőségem a fentebb említettek miatt de tömérdek leányzó utasított már el emiatt. Lehet ti srácok (főleg ha magasak vagytok) másképpen látjátok és más emberek bőrébe nem tudtok belebújni és kívülről meg teljesen más. Van egy osztálytársam aki azt hiszi valami nagy csajozó gép vagyok mert volt 2 randim :D Közben 1-1 tali volt az egész mert a csaj eléggé nyilvánvalóvá tette ebből nem lesz így semmi. Mert aranyos vagyok meg minden de túl alacsony hozzá és "hülyén nézünk ki"

De azért köszönöm a kommenteteket de manapság és a mai lányoknál én ezt veszem észre igenis mérvadó milyen magas egy srác.

2019. febr. 9. 18:03
 4/10 anonim ***** válasza:

Önmagadnak vagy legnagyobb ellenséged, ha ezzel kábítod magad, hogy a párkapcsolat a magasságon múlik... jajj nagyon nem! És szintén tapasztalatból beszélek. a te 18 éved még oly kevés, és még ott sem tarthatsz, amikor rájön az ember - azt veszi észre ami érdekli, vagy amit meg akar látni...

Ha nyitottan jársz kelsz, meglásd van olyan példa amoi téged is megnyugtat...

2019. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Továbbá mai lányok.. a mai lányok is fel fognak nőni, és emlékszem a legkeményebb időszak a tini kor... később már nem a külsőségeket fogjátok nézni... a lányok sem. (jó esetben) - őszintén sajnálom azt, aki még 30 évesen is azt hiszi ezeken múlnak a dolgok. Száz példát tudnék neked hozni ha ismerősök lennénk, hogy miért látod egyoldalúan a dolgot...
2019. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tpanna00 válasza:

Én speciel nem járnék nálam alacsonyabb pasival. Nekem igenis mérvadó mert azért fontos na. Senki sem akar egy törpével felvonulni. Egymagas az kérdéses, ahhoz nagyon nagyon le kell vennie a lábamról és sármosnak kell lennie mert nem tagadom hátrányból indul.

Igaziból keress nálad alacsonyabb csajt és nincs baj. A csaj boldog mert magasabb vagy nála és te is boldog vagy mert a magasabb vagy nála.

18/L

2019. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jajj xDD

Megint mondja a sok okos hogy "A MAGASSÁG MIÓTA SZÁMIT EGY KAPCSOLATNÁL?!!!?"


Hát... a lányoknak azért csak hisztek :D

[link]

2019. febr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én ezt tudom és mindig is tudtam :D Utasítottak már el a magasságom miatt is.

A #6 kommentelő ezt ki is fejtette. Szerintem ez egyértelmű és nem önbizalom meg ilyesmik kérdése. Ez egy tény.

Csak az a baj tényleg semmi lehetőségem nincs csak nálam alacsonyabb lányt találni ami kb lehetetlen...

2019. febr. 13. 18:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Hetes vagyok

de, van esélyed

én is ismerek EGYET!

oké, nem ez ugye nem egy nagy szám, de a kicsit érzelgősebb lányok terén akik alacsonyak is simán lehet hogy egyszer találsz valakit.

2019. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De itt nem csak a magasság a mérvadó, ez csak egy a sok közül ami kizáró ok.

Tegyük fel, hogy alacsonyabb a lány mint én (amire egész eddig 2 alkalom volt) akkor még ott van az is nem akarok börtönbe menni szóval kb egykorúnak kéne velem lennie (mert fiatal lányokból van sok nálam alacsonyabb) és persze ez a lány nem vágyok magas pasira... HA ez mind megvan akkor onnan indulok mint egy átéagos pasi. Tehát lehet, hogy ennek a lány számára nem vagyok vonzó vagy nem tetszik a személyiségem neki vagy bármi kizáró ok. Ezálltal azért valljuk be elég nehéz dolgom van...

Fogalmam sincs mit csináljak mert még sohasem találkoztam olyan lánnyal aki minden szempontnak megfelel. (És itt az én szempontomat nem is néztük mi van ha nekem nem jönne be a lány vagy a személyisége nem tetszene szóóóval kb lehetetlen, hogy nekem valaha is legyen bárkim :D)

2019. febr. 13. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!