Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan győzzem le a facebook-b...

Hogyan győzzem le a facebook-ból adódó depressziómat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy úgy lehet hogy egyszerűen nem facézok, de sajnos rá vagyok függve, és nagyon irritál, nyomaszt hogy sok mindenkinek sok likeja van, nekem meg csak 68.

Sajnos kezdek beleőrülni és nagyon feszult és nyomott vagyok.


2019. febr. 22. 21:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
27%

Amúgy, aki azt javasolja, hogy törölje magát a fiszbe, az tudja, hogy MINDEN minden face-en történik? OKJ-re járok: iskolai csoport, gyakorlati csoport, legalább 3 vizsgára készülő csoport, szakirodalom, szakmai programajánló, közös programok... egészen megkerülhetetlen :\ (és ezek még csak a sulis dolgok voltak, hobbi, magánéeletről szó se volt)


A nehezebb, de hosszabb távon élhetőbb megoldás az az, hogy megtanulod a helyén kezelni a facebookot.

- Ami tényleg negatív hatással van rád, azt érdemes (legalább ideiglenesen) kiiktatni az életedből.

+ Kevesen ismerik a facebook lista funkcióját, pedig hasznos. Ezekkel tudod befolyásolni, hogy ki lássa a bejegyzéseidet, de 2 mozdulattal kikeresheted őket és nézegetheted csak az ő bejegyzéseiket is :)

+ Mindezek mellett kellene olyan elfoglaltságokat keresni, amitől

1. ne kapkodod elő 2 percenként a telefonod,

2. nem érzed azt, hogy interneten kell pozitív visszajelzést keresned.

Utóbbi nyilván a legnehezebb, mert valamilyen szinten megszokás kérdése is, hogy piszkálod-e a telefonodat vagy se.

2019. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!