Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit írjak neki?

Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
A lényeg annyi hogy badoo-n találtam 1 lányt , aki nem sokkal azután megtaláltam facebookon is , mit írjak neki hogy ne legyek túl bunkó ismereletlen , de azért hassak is rá valamilyen szinten
2019. febr. 25. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem ő adta meg a teljes nevét akkor face en semmit. Gyűlölöm amikor valaki lát társkeresőn és megkeres főleg ha tinderen talál ahol valószínűleg okkal nem állunk párban.

Nálam instant törlés, tiltás.

2019. febr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kapott privátra válaszolva:


Mint mondtam face-en semminek. Eléggé ijesztő belegondolni, hogy egy vadidegen pasas x időt töltött el az adatlapom megkeresésével.

Arra, hogy ki minek örül nincs recept. 2-3 normális, helyesírási hiba nélküli mondatnak örülök. Esetleg feldobott témának, vagy kérdésnek.

2019. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki,h szóbaálnak veled...
2019. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!