Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más korombelit is kinéznek ha...

Más korombelit is kinéznek ha még nincs gyereke?

Figyelt kérdés
Van egy férjem, épp szakmát váltok, dolgozom és tanulok, utóbbit nagyon szeretem, alig várom, hogy dolgozhassak benne. Van pár volt egyetemi csoporttársam, akik már szültek és úgy csinálnak, mintha én valami őrült jó dologgal lennék lemaradva. Akarok majd gyereket, de most még nem, boldog vagyok a szakmámmal, meg a férjemmel. Olyan rossz érzés, hogy azt akarják elhitetni velem, ez nem is igazi boldogság, mert azt csak gyerekkel lehet megélni. Rossznak érzem magam, hogy még nem vágyom rá, pedig tudom, hogy nem kellene, de mintha nyomnának. Másnál is van ilyen? 27 éves vagyok egyébként.
2019. márc. 4. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
30 múltam, nincs gyerekem, nem is lesz, sose vágytam rá, teljesen kimaradt belőlem az anyai ösztön. Nem igazán néznek ki emiatt, a környezetemben nem divat beleszólni mások életébe, nagy ritkán valaki rácsodálkozik, de ennyi, nem szól le érte senki. Szerintem a környezeteddel van a gond, érdemes lenne jobban megválogatnod, miféle emberekkel állsz szóba.
2019. márc. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
28 vagyok, nem néznek ki. A volt áltsulis és gimis osztálytársaim közül (az összesen majdnem 80 ember) eddig 2 szült.
2019. márc. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Az, hogy gyerek nélkül nincs igazi boldogság, az egy hatalmas hazugság! Ha két ember tényleg szereti egymást, nem hiányzik az életükből egy harmadik. Ezek az emberek inkább saját magukkal próbálják ezt elhitetni, főleg mert szerintem piszkosul irigyek rád. Amennyire lehet, kerüld el őket. Nekünk nincs gyerekünk, soha nem hiányzott, együtt öregedtünk meg. A baráti körünkben a gyerekesek többsége elvált.

71N

2019. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem szinte napi szinten "zaklatnak" a témával. 34 éves vagyok. Nem tudják, hogy (egyéb okok miatt) nekem nem lehet. Egyelőre könnyebb azért hallgatni, hogy nincs mint az ok miatt szégyenkezni.
2019. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Rosszindulatú emberek, kerüld el őket.

Ezek a nők agyilag leragadtak az iskolában, még mindig azt hiszik, hogy hajtaniuk kell, hogy ők legyenek a legokosabb kislányok. Csak most nem az a feladat, hogy jó dolgozatot írjanak, hanem hogy gyereket neveljenek/szüljenek. Kérd el az ellenőrzőjüket, és írj be nekik egy csillagos 5-t.

2019. márc. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
27 évesen még a többségnem nincsen gyereke. Azt látom, hogy ismerősi körben akinek nem csak becsúszott, azok 35-40 év között vállalják az elsőt.
2019. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

Amúgy ilyen téren nagymamám a csúcs.


Mindig azt hallgattam, már 20-on évesen, hogy mikor lesz már családom, gyerekem, nehogy egyedül maradjak, az én koromban már illene, stb.


Aztán egyszer utána számoltam, hogy ő maga is közel 40 évesen ment férjhez és lett gyereke...

2019. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!