Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mért ézrem ilyen rosszul magamat?

Mért ézrem ilyen rosszul magamat?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár napban megismertem közelebről az általános iskolai ideálomat.


Most 21 éves vagyok.


Kiderült hogy nem csak külsőre de belsőre is 10/10.


Most közölte velem, egy áltam elsütött poénra amiben azt érzékeltettem hogy komolyabban gondolom vele hogy ő nem keres kapcsolatot, csak egyéjszakásat.


Hírtelen mintha egy világ dölt volna össze bennem.


Már kb 2,5 órája egyhelyben ülök. Kb azt várom hogy kinyisson a konditerem hogy kiadjam azt a rettenetesen hírtelen jött szomorúságot amit érzek, amit eddig még soha mert nekem tényleg a tökéletes lányról van szó.


Nyílván nem házasodni akarok, csak egy esélyt második vagy harmadik talalkozasra és ha nem kapom meg azért legyen mert én voltam a béna vagy éppen nem számára megfelelő.


Nyílván van ilyen.


... de olyan mint a repülés. Jobban félünk mint az autóban, mert ha autóben szenvedünk ballesetet tudjuk hogy nekünk is volt közrejátszásunk. Ha nem is akkor is valamilyen szinten befolyásolhattuk volna.


A repülőn meg 2 elöl ülő idegen hibájábol lehet a baj, amire semmilyen kihatással sem vagyunk.


Ennek ellenére találkozzak vele arra az egyéjszakára? Vessek véget neki előtte, hogy “bocsi nem ugyan azt keressük”?


Olyan szinten klikkeltünk hogy kicsit értetlenűl állok és nem tudom mért ... mert nyílván ez egy normális elvárás felőle.



2019. márc. 7. 00:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Megoldódott, alvás előtt írta, kicsit szegényesen fogalmazott. Kiderült azt keresi mint én.


Mégis boldog vagyok :D

2019. márc. 8. 00:10
 12/14 A kérdező kommentje:
Végül rossz vége lett, de én rontottam el :D
2019. márc. 10. 17:14
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2019. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Kórosan szorongok.


Ami általában 1 vs 1 találkozáson annyira nem látszik, de ez a lány igazán tetszett így erre még rá játszott kicsit megvagyok szeppenve dolog.


Az elején minden tökéletesen ment. Kezdeti megszeppenéssel.


A baj az volt, hogy annak ellenére, hogy egész végig beszéltünk nem passzoltunk össze annyira.


Majd beültünk valahova ahol sokszor inkább a TVt vagy a kutyát nézte a szomszédban. Nyílván mert kezdtünk kicsit kifogyni a témákból.


Igazán nem is tudom mi történt, hiszem addig a neten nagyon durván jól elbeszélgettük.



Ott úgy már éreztem hogy vége van, de még közösen utaztunk egy Pest melletti kis városba, szóval össze voltunk zárva, ami csak azért volt problmás mert előtte nem sikerült összemelegednünk és megtalálni az öszhangot.


Igaz ő kb 4 órát alutt 8 órát dolgozott és utána töltött velem összesen kb 5 órát és már én is fáradt voltam.


... de a buszpályaudvaron már teljesen feladtam, mert látszott hogy nem megy sehova, csak alap szinten próbáltam tartani a beszélgetést.


Hazafele a buszon még beszélgettünk, igaz keveset.


Majd előttünk összeesett egy férfi, valamilyen rohammal. Én voltam legközelebb hozzá és végig néztem. Nyílván normál esetben segítettem volna, de tétlenűl néztem nem realizálva a helyzetet, mert már előzőleg transban voltam a furcsa sőt rossz jelektől amiket a találkozás során kaptam.


Utána amíg a mentőket vártuk ő kiment a busz mellé, én addig bent maradtam, de nyílván én is kiakartam menni vígasztalni, átölelne vagy szimplán beszélgetni.


... de olyan szintű rossz jeleket kaptam, hogy úgy tünt mintha el akart volna tőlem távolodni és látszódott hogy semmi sem lesz belőle.


Lehet az itt lévő szerencsétlenségem és a kocsmában való kicsit tétlenségem okozta vagy csak egyátalán nem igazán passzolunk.


Ami azért furcsa, mert a kommunikációnk kb 10/10 volt előtte a neten és nem én ronottam el vagyis nem csak én, a személyes kommunikációt. Nyílván kettőn állt a vásár.


Kinézetre is nekem 10/10 volt, előtte rengeteg képet küldtünk egymásnak így meglepetés nem érhette hogyan néztem ki, szóval valószínűleg pár nem férfias szerencsétlen pillanat plusz az egész találkozásra jellemző kínos szünetek és egyátalán nem mély beszélgetések késztették arra, hogy azt mondja, hogy szerinte nem sikerülne köztünk.


Röviden kb ennyi.


Végül is megkaptam, hogy ha nem sikerül akkor az a saját hibámból legyen. Így is lett. Nem a legjobb mert komolyan tetszett, de nyílván ha nem működik akkor nem működik, mert részemről is az egyik legszürreálisabb találkozó volt :D szóval lehet így a legjobb.

2019. márc. 10. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!