Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Inkább tini korában “élje ki”...

Inkább tini korában “élje ki” magát valaki, vagy idősebb korában döbbenjen rá arra hogy ezt nem tette meg és később kezdje ezeket?

Figyelt kérdés

Buli, kapcsolat, kipróbálni/csinálni tinikre jellemző dolgokat. Gázabb ha ezeket egy például 25-30 éves kezdi el valaki, nem?

Csak mert én nem csinálok semmit, pedig 20 éves fiú vagyok, és most nem is akarom elkezdeni, de lehet később akarnék mondjuk bulizni. (Nem vagyok kocka, meg ilyenek, van rendes társasági életem, de nem éjszakába nyúló találkozások, bulizások, és nem is párkapcsolat)

Azt is tudom hogy nem éppen tini vagyok már, csak felfogásban, de attól még inkább most kezdjem el vagy már hagyjam az egészet, és soha?

Mit fogok mesélni a gyerekeimnek, mik lesznek “azok az izgalmas sztorik fiatal koromból”? Hívni hívnak de sose volt még kedvem menni.



2019. márc. 7. 22:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%
Én soha nem buliztam 18 évesen össze jöttem egy lánnyal 4 év kapcsolat után össze is költöztünk, már beszéltünk gyerekről, meg lakás vásárlásról is, de full lapos szar volt a kapcsolat, rá is jöttem hogy semmit se éltem, szakítottam azóta féktelen bulizások vannak, oda jutottam hogy ez 100x jobb és soha nem akarok megállapodni.
2019. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#11 kamuzik.
2019. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12. Adom
2019. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Értem, segítsetek már mi a kamu ebben? :'D 11 es vagyok, kíváncsi vagyok mi az ami nem tetszik nektek? Jó egy stabil boldog párkapcsolat simán lehet jobb mint a féktelen bulizás meg ilyenek, de nekem pl full jó ez így ahogy most élek.
2019. márc. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kamut arra ertettem, hogy sosem akarsz megállapodni. Érezd jól magad, jól teszed!
2019. márc. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jaaa így már oké, tökre igazad van, mert most nem akarok soha, 5-10 év múlva lehet más lesz :D
2019. márc. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!