Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek miért dohányoznak...

Szerintetek miért dohányoznak még mindig ennyien? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már az is tudja, aki barlangban laki, hogy a dohányzás nagyon káros az egészségre (még ránk is, passzívokra). Az lenne a kérdésem, hogy miért nem teszik le? Egyetemista vagyok, rengeteget járok a társaim között, de 10 lépést nem tudok tenni úgy, hogy ne találkozzak egy pöfékelőssel sem. Aztán arról nem is beszélve, hogy így ismerkedni sem lehet nagyon, mert én, aki nem dohányzom, 100%, hogy nem fogok egy dohányossal összejönni, mert utálom a bagót. Persze, nem mindenki szívja, viszont én úgy látom, hogy kezd megint egyre terjedni. Sokszor volt már olyan, hogy ha találok egy normális beszélgetőtársat, de így programot sem lehet szervezni, mert nagyon büdösek a bagósok, még akkor is, ha éppen nem csinálják, mert hát ugye beleivódik a szag a ruhába, kocsiba táskába stb.

2019. ápr. 1. 17:23
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
(biológiai: a ránk ható roncsolásra gondoltam)
2019. ápr. 4. 08:47
 22/25 anonim ***** válasza:
Szerintem sem menő már a cigaretta. ha rámfújják vagy nekem is szívnom kell, akkor zavar, de ha valaki otthonában csinálja, az az ő baja, de legalább más nem érzi. Ennyi
2019. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Mármint ha más füstjét kell szívnom*
2019. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem sokkal jobban zavar ha lemegyek az utcára és nem kapok levegőt a szmogtól amit a sok autó pöfékel ki magából
2019. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Megértem, ha valaki érzékeny a szmogra, de azért nincs akkora baj, mint pl. Kínában vagy Indiában, ahol már maszkban is fulladoznak az emberek.
2019. ápr. 7. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!