Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A magányos emberek miért csak...

A magányos emberek miért csak a neten tudnak megnyílni?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdést tesznek fel magányos, társ- és barátok nélküli emberek, hogy mit tehetnének?

Én direkt hetek óta figyelem a környezetemben élő magányos embereket, mi lehet a baj? Hát az, hogy az utcán, buszon, villamoson rohadtul nem néznek senkire, elvannak a maguk kis világában, nyomkodják a telefont, de soha senkire rá nem néznének. Nem élnek, nem élik az életet, hanem a kis szűk világukban vannak, naponta eljutnak A-ból B-be, aztán menekülnek haza, nulla kommunikáció.



2019. ápr. 3. 11:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is magányos vagyok eléggé, de nem szoktam szórakozó helyekre járni, pláne nem egyedül.

Azt nem tudom, hogy mi idéz elő olyan helyzetet, hogy valaki szórakozó helyre menjen ücsörögni órákat. Ez valóban elég szomorú.

2019. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lehet bevan állva és rosszul van nem?
2019. ápr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Sziasztok!


Először is azt szeretném mondani,hogy én most elolvastam a kérdést és minimum egy teljesen őszinte kérdés jutott az eszembe,az hogy Te honnan tudod azt,hogy a magányos ember csak az interneten

2019. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Sziasztok!


Először is azt szeretném mondani,hogy én most elolvastam a kérdést és minimum egy teljesen őszinte kérdés jutott az eszembe,az hogy Te honnan tudod azt,hogy a magányos ember csak az interneten tudnak ismerkedni,talán tapasztalat? Szeretnék elnézést kérni,de ez jutott az eszembe elsőre, egyébként én itt vagyok 32 évesen és az utolsó párkapcsolatok 2014.-ben volt,de én akkor is itt vagyok teljesen boldogan.Én Gábor vagyok és úgy érzem, hogy megtalálhatók a boldogságot,mert szerintem ahogy a régi mondás is tartja a remény hal meg utoljára ;-) :-).

2019. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!