Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te mit gondolsz arról, akiről...

Dq kérdése:

Te mit gondolsz arról, akiről annyit tudsz, hogy Mensa tag?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokat, ha lehet.

2019. ápr. 3. 15:56
1 2
 11/17 BringaManó ***** válasza:
49%
milyen "homlokra nyomásról" tetszik beszélni? ilyen nem volt a kérdésben.
2019. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Akiről csak ennyit tudsz, ez által ezt tudod meg elsőként, az a homlokára nyomta. Normális esetben nem ezt tudod meg elsőként egy emberről... Szerintem...
2019. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 BringaManó ***** válasza:
49%
attól függ, hogy honnan tudod meg... (pl. ő mondja, mondjuk bemutatkozáskor, bár ezt nehezen tudom elképzelni :-D / az (ön)életrajzában olvasod / valaki mondja róla / ráguglizol az új munkatársad nevére, és ezt dobja elsőnek / a tévéinterjúban ki van írva a neve alá / stb.)
2019. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%

Önéletrajz/gugli --> csak ennyi van róla(?)

.....

Öneletrajz

Név: Kiss Béla

Egyéb tudnivalók: Mensa tag

Aláírás, dátum

.....

"Jó napot! Kiss Béla vagyok, és Mensa tag."

.....

Életszerű?

Max fordítva tudom elképzelni, ha kifejezetten a Mensa tagok között keresel Kiss Bélát. Ez az egy elviselhető verzió van.

A többi esetben Kiss Béla egy s3ggfej.

2019. szept. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
38%

Hogy mensa tag.

Az iq mérésnek számtalan hibája van az ilyen teszteknél. Csak ember tud rendesen mérni.

2019. szept. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy haverom Mensa tag. Szereti a klubot, mert jóféle programokra megy, ahová korábban ia csajozni járt. Valószínűleg én is lehetnék, mivel korábban nem hivatalos IQ teszteken hasonlóan szerepeltünk, de engem nem igazán érdekel.
2020. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondoljak? Semmit. Mivel nem ismerem az illetőt.


Amúgy a Mensa a IQ pontszámuk alapján a népesség felső 2%-ába tartozó embereket veszi fel a tagjai közé. Tehát a jelenlegi 7,969 milliárd emberből 159 millió 380 ezer bekerülhetne. Vagy másképen szólva egy zsúfolt metrókocsiban utazó Mensa-taggal együtt jó eséllyel utazik valaki más is, akinek hasonlóan magas az intelligenciahányadosa.


Egy magasabb intelligenciájú ember szeret hozzá hasonlóan magasabb intelligenciájú emberek társaságában lenni, és a Mensa pl. erre teremt lehetőséget. De hogy az illető valójában milyen ember, az abból az egy szem tényből, hogy ő tag, nem derül ki.


De ha te magad is Mensa-tag vagy, talán már te is rájöttél erre magadtól.

2022. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!