Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Falun más sem mehet el futni,...

Falun más sem mehet el futni, mert beszólnak?

Figyelt kérdés

Rettwntő suttyó parasztok élnek itt, ami gyerekkoromban annyira nem zavart, de 12 éves koromtól vágyok el innen, mert nonszensz, amit művelnek. Nagyon durva huzások vannak, pletyka is stb...

Fütyülgetnek, beszólnak. Meg a vénasszonyokról ne is beszéljek. Az egyik átjött egyszer és fél óráig hallgattam a monológját, hogy hova fajult ez a világ, ugye nem bolondultam meg, inkább menjek ki gyomlálni, neg hozzá is átmehetek segíteni, el kezdeni "dógozni".

A saját szüleim is szégyellnek, mert megmondják, hogy megbolondultam...

Na mindegy, egyszer meg követett egy epmebeteg pasas, meg beszóltak a munkások, senkinek nen kívánom, úgyhogy 3 alkalommal voltam és feladtam...

Amúgy kellene, mert nincs tesiórám, betegség miatt stb., de... Itt van még egy csaj, aki jár, de konkrétan lebolondozzák...


Annyira el akarok menni, mert ahogy idősödöm, azzal arányosan tesznek tönkre....


2019. máj. 29. 15:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez hol történik pontosan? Melyik faluról van szó?
2019. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Érdekes, nálunk még futópálya is van...
2019. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Itt, meg ez...
2019. máj. 29. 20:33
 14/14 anonim ***** válasza:
75%

Az "itt" az egy konkrét hely. Vagy írd le, hogy hol, vagy akkor tényleg csak ennyit írj, hogy "itt". Felesleges általánosítani.

4000 lakosú községben élek. Több sportklub van. Aerobic, zumba, többféle tánc, küzdősportok, lovaglás, evezés, stb. Konditeremben, focipálya, 2 tekepálya, ahol nemzetközi versenyeket is tartanak. A főtér mellett kültéri edzőgépek vannak. Szinte minden hónapban, télen-nyáron, sportfesztiválok vannak. Többféle korosztálynak. Pont a futás a legnépszerűbb, ahol egész családok együtt futják le a távot.

Őszintén sajnálom, hogy ilyen mérgező környezetben élsz, de inkább költözz el, minthogy rossz hírét keltsd a falusiak sporthoz való viszonyát.

Köszi!

2019. máj. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!